Zestaw filtrów do chusty Buff Standard - 30 szt

126658.000.10.00
001011967

Zestaw zapasowych filtrów do chusty Buff standard w postaci 30 sztuk. Doskonale oczyszczają wdychane powietrze i gwarantują doskonałą izolację od wszelkich mikroorganizmów patogennych.

  • Producent: Buff
  • Kod producenta: 126658.000.10.00
  • Marka: Buff
  • Konstrukcja: Zamknięta
  • Materiał wykonania: Warstwa materiału woododpornego, tkanina melt-blown
  • Faktura materiału: Gładka
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 25,00 zł Regular Price 79,00 zł
DostępnyDostępny
001011967

Zestaw filtrów do chusty Buff Standard - 30 szt

Przedstawiamy zestaw wysokiej jakości filtrów wymiennych, przeznaczonych do chusty Buff Standard. Poetyczny filtr został wykonany z 3 połączonych w sposób ścisły ze sobą warstw, co przełożyło się na 98% skuteczność w odfiltrowywaniu wdychanego powietrza z wszelkich mikroorganizmów jak bakterie, wirusy czy grzyby. Materiał został wyprodukowany w Niemczech i pasuje wyłącznie do produktów marki Buff. Są one jednorazowego użytku i nie zawierają szkodliwych substancji jak kleje czy elementy lateksowe. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

System filtracyjny złożony z 3 warstw

Za sprawą zastosowania trójwarstowego filtra, wkładki cechuje bardzo dobry przesiew mikrobów i tym samym oczyszczanie powietrza. Dodatkowo dodanie jednej warstwy z nano-włókna i takniny melt-blown, którą cechuje wodoodporność. Dzięki temu, w sytuacji gdy maseczka zostanie zapocona lub zamoczona, nie straci ona swoich właściwości filtrujących.

Zestaw filtrów do chusty Buff Standard - 30 szt

Szczelne pakowanie oraz elementy zestawu filtrów Buff

Zestaw filtrów do Buff Standard jest szczelnie pakowany w pojemniku próżniowym. Dzięki temu eliminowane jest zanieczyszczenie ich wszelkimi mikrobami w trakcie procesu wytwarzania i przechowywania. Filtry zapakowane są w niewielkie pudełko z zawieszką. Zestaw zawiera 30 sztuk filtrów - zalecana jest ich wymiana po każdym całodniowym użyciu.  

Zestaw filtrów do chusty Buff Standard - 30 szt

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentBuff
Kod producenta126658.000.10.00
MarkaBuff
KonstrukcjaZamknięta
Materiał wykonaniaWarstwa materiału woododpornego, tkanina melt-blown
Faktura materiałuGładka
KolorBiały
Informacje dodatkowe98% skuteczność w zatrzymywaniu patogenów (BFE), 3-warstwowy system filtrujący, pakowanie w pomieszczeniach clean-room, kompatybilność z maseczką BUFF FILTER MASK
EAN8428927442468
Gwarancja24 miesiące