Gaz pieprzowy Perfecta Animal Stop Stożek 3 szt

2.1903.SET.3
001012233

Doskonały i mocny gaz pieprzowy Perfecta Animal Stop to dostępny bez zezwolenia środek drażniący błony śluzowe. Nadaje się do odstraszania napastników i dzikich zwierząt a dzięki stożkowej chmurze możesz razić kilka celów naraz. Efekt działania utrzymuje się nawet do 30 min.

  • Barwnik: Nie
  • EAN: 6090010122339
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1903.SET.3
  • Marka: Perfecta
  • Pojemność [ml]: 15
Przewiń do pełnej specyfikacji
199,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001012233

Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Perfecta Animal Stop Stożek 3 szt.

Czy chcesz się zawsze czuć bezpiecznie podczas wieczornych spacerów? W takim razie powinieneś wypróbować nowoczesny gaz pieprzowy Umarex Perfecta Animal Stop. Dzięki dużemu stężeniu substancji drażniącej możesz mieć pewność, że poradzisz sobie w niebezpiecznej sytuacji. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, korzystając z gazu Perfecta Animal Stop. Jego właściwości powodują, że jest to aktualnie najskuteczniejszy dostępny na rynku gaz pieprzowy. Jego niewielkie wymiary pozwolą Ci go nosić w małej torebce czy też kieszeni. Gaz działa na zwierzęta, a nawet osoby pod wpływem alkoholu. 

W zestawie otrzymujesz 3 sztuki gazu pieprzowego Perfecta Animal Stop o stożkowym kształcie strumienia.

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Animal Stop stożek 15 ml 4 szt.

Duża skuteczność gazu

Nagła konfrontacja ze zbliżającym się napastnikiem to częste sytuacje w Polsce. Nieważne, gdzie mieszkasz i jaką odległość pokonujesz. Napastnik może miesiącami planować działania w stosunku do nic niespodziewającej się ofiary. Sprzyjają temu długie wieczory i późne powroty z pracy do domu. Właśnie wtedy przyda Ci się niewielkie narzędzie do neutralizacji napastnika. Dzięki niewielkim wymiarom gazu pieprzowego Perfecta Animal Stop i silnej dawce gazu, efekt jego działania jest widoczny od razu i utrzymuje się przez 30 minut. Do korzystania z gazu nie potrzeba żadnego pozwolenia.

Brutalny atak na kobiete

łatwa obsługa

Sprawdzone właściwości gazu Umarex Perfecta Animal Stop 3 szt.

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Animal Stop zawiera gaz o zawartości 10% substancji drażniącej. Wygodna obsługa i dozownik pozwala na szybkie dobycie i użycie gazu w sytuacji podbramkowej. Skuteczny zasięg wynoszący 3 metry, pozwala na atakowanie napastnika z dystansu - jeszcze zanim dojdzie do bezpośredniej konfrontacji. Z uwagi na szybkie rozprzestrzenianie się chmury gazu, działa ona na dużej przestrzeni pozwalając razić nawet kilka celów naraz. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach, które możesz napotkać na swojej drodze.

gaz w sprau

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikNie
EAN6090010122339
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.1903.SET.3
MarkaPerfecta
Pojemność [ml]15
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaStożkowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja aktywna1% MC
Substancja drażniąca10% OC
Waga [g]35
Wysokość [mm]90
Zasięg maksymalny [m]3

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Perfecta Animal Stop Stożek 3 szt