Kuchenka Esbit STAINLESS STEEL SOLID FUEL STOVE

CS75S
001012737

Niewielka, składana kuchenka turystyczna oferująca niewielkie wymiary po spakowaniu i wysoką praktyczność oraz możliwość użycia praktycznie w każdych warunkach.

  • Dołączone akcesoria: Pokrowiec wykonany z nylonu
  • Długość [mm]: 115
  • EAN: 4260149870612
  • Kod producenta: CS75S
  • Kolor: Szary
  • Marka: Esbit
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,99 zł
Produkt dostępny
001012737

Kuchenka Esbit STAINLESS STEEL SOLID FUEL STOVE

Kuchenka turystyczna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej o dużej wytrzymałości i żywotności. Po rozłożeniu kuchenki trzy boczne ścianki zapewniają stabilność umieszczonym na niej naczyniom, a także zapewniają osłonę płomienia przed wiatrem. Złożenie kuchenki jest proste i szybkie dzięki specjalnym profilom. W środku znajduje się podstawka, na której umieszcza się kostkę paliwa stałego Esbit. Do zestawu z kuchenką załączono niezwykle praktyczny pokrowiec, w którym dodatkowo zapewniono miejsce na kostki paliwa stałego 6x 14g (do zakupienia osobno). W kuchence można zastosować także dostępny osobno palnik spirytusowy. Takie rozwiązanie znacząco zwiększa wszechstronność kuchenki i pozwala korzystać w niej z dwóch rodzajów paliwa.

Sprawdź, jak Kuchenka Esbit Stainless Steel wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoriaPokrowiec wykonany z nylonu
Długość [mm]115
EAN4260149870612
Kod producentaCS75S
KolorSzary
MarkaEsbit
ProducentEsbit
Rodzaj paliwaWielopaliwowe
Szerokość [mm]90
Waga [g]75

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kuchenka Esbit STAINLESS STEEL SOLID FUEL STOVE