Zestaw do gotowania Esbit ALCOHOL COOKSET 2.35L NON STICK

CS2350WN
001012744

Specjalistyczny zestaw naczyń zaprojektowany specjalnie do przyrządzania posiłków w warunkach terenowych. Zawiera on w sobie najbardziej niezbędne elementy jak garnki czy talerze oraz palnik gazowy. Polecany jest szczególnie fanom turystyki pieszej, bushcraftu oraz survivalu.

  • Kolor: Szaro - pomarańczowy
  • Długość [mm]: 128
  • EAN: 4260149870063
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: CS2350WN
  • Marka: Esbit
Przewiń do pełnej specyfikacji

Zestaw do gotowania Esbit ALCOHOL COOKSET 2.35L NON STICK

Przedstawiamy doskonały zestaw nieprzywierających naczyń do gotowania Esbit ALCOHOL COOKSET o pojemności 2,35 litra. W jego skład wchodzą różnej wielkości garnki wykonane z anodyzowanego aluminium oraz plastikowych talerzy w kolorze pomarańczowym. Wnętrze garnków zostało pokryte specjalną powłoką zapobiegającą przywieraniu potraw. Zestaw ten ułatwia znacząco przygotowanie posiłku w warunkach plenerowych dla dwóch osób. Dzięki solidnemu wykonaniu nie będziesz musiał obawiać się, że elementy zestawu łatwo uszkodzą się na skutek działania niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz wysokich czy niskich temperatur. Dodatkowym elementem podgrzewającym jest kompaktowy palnik wykorzystujący spirytus jako paliwo. Każde naczynie wyposażono również w podziałkę ułatwiającą sprawne odmierzenie jego zawartości. Całość zestawu daje się łatwo skompresować w niewielki pakunek ułatwiający jego transport.

Sprawdź, jak Zestaw do gotowania Esbit ALCOHOL COOKSET 2.35L NON STICK wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący interesujące aspekty kuchni polowej. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorSzaro - pomarańczowy
Długość [mm]128
EAN4260149870063
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaCS2350WN
MarkaEsbit
Materiał wykonaniaAluminiowy
Pojemność [ml]2300
ProducentEsbit
Szerokość [mm]202
Waga [g]1050
Wysokość [mm]128

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw do gotowania Esbit ALCOHOL COOKSET 2.35L NON STICK