Rękawice Mechanix Wear ColdWork FastFit Black/Grey

001012774k

Zaawansowane rękawice robocze od marki Mechanix. Stworzone do używania podczas niskich temperatur i niekorzystnych warunków klimatycznych. Zastosowano w nich kilka różnych warstw materiału o odpowiedniej ochronie i izolacji termicznej.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kolor: Czarno - szary
  • Marka: Mechanix
  • Materiał wykonania: Skóra syntetyczna
  • Producent: Mechanix
  • Płeć: Męskie
Przewiń do pełnej specyfikacji
Już od 62,00 zł
Produkt dostępny
001012774k

Rękawice Mechanix Wear ColdWork FastFit Black/Grey

Mechanix Wear ColdWork FastFit to specjalistyczne rękawice zimowe zaprojektowane przez markę Mechanix specjalnie do wykonywania trudnych prac w niskich temperaturach. Na wierzchu rękawic zastosowano softshell o właściwościach wodoodpornych oraz zapobiegających przedzieraniu się zimnego wiatru do wnętrza. Co więcej, układ taki pozwala na skuteczne odprowadzanie wilgoci z powierzchni ciała na zewnątrz co z kolei przekłada się na komfort użytkowania. Od wewnętrznej strony rękawic znajduje się skóra syntetyczna, zwiększająca przyczepność i pozwalająca na obsługiwanie ekranów dotykowych.

Rękawice Mechanix Wear ColdWork FastFit Black/Grey spód

Skuteczna ochrona dłoni

Zaletą prezentowanych rękawic jest zastosowanie powłoki Amortex, która zmniejsza szanse na obrażenia powstałe na skutek uderzenia rękawicami o twarde bądź ostre krawędzie. Co więcej, rękawice spełniają normy EN388:2016 - 1121X oraz EN511:2006 - 21X, mogą więc być bez problemu stosowane w ogólnym użyciu przy niskich temperaturach, w trakcie napraw maszyn i ich konserwacji, obsłudze urządzeń mechanicznych oraz pojazdów czy do użytku w przydomowym gospodarstwie. 

Rękawice Mechanix Wear ColdWork FastFit Black Grey wierzch

Dopasowanie oraz pętle mocujące rękawic Mechanix Wear ColdWork FastFit Black/Grey

Rękawice Mechanix Wear ColdWork Black/Grey dzięki solidnej i przylegającej konstrukcji znakomicie dopasują się do kształtu Twojej dłoni, co zapobiegnie przypadkowemu zsunięciu się ich podczas pracy. Co więcej, zastosowanie mankietu ze specjalnym ściągaczem pozwala na szybkie i bezproblemowe zakładanie i zdejmowanie rękawic. Dodatkowo rękawice wyposażono w specjalny uchwyt do zawieszenia oraz klips pozwalający na złączenie ze sobą jednej pary.

Rękawice Mechanix Wear ColdWork FastFit Black/Grey bok

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
KolorCzarno - szary
MarkaMechanix
Materiał wykonaniaSkóra syntetyczna
ProducentMechanix
PłećMęskie

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rękawice Mechanix Wear ColdWork FastFit Black/Grey