Rękawice Mechanix Wear ColdWork Original Black/Grey

001012777k

Solidnie, polarowe rękawice robocze od marki Mechanix. Stworzone do używania podczas niskich temperatur i niekorzystnych warunków klimatycznych. Zastosowano w nich kilka różnych warstw materiału o odpowiedniej ochronie i izolacji termicznej.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kolor: Czarno - szary
  • Marka: Mechanix
  • Materiał wykonania: Skóra syntetyczna
  • Producent: Mechanix
  • Płeć: Męskie
Przewiń do pełnej specyfikacji
Już od 76,00 zł
Produkt dostępny
001012777k

Rękawice Mechanix Wear ColdWork Original Black/Grey

Mechanix Wear ColdWork Original w kolorze Black/Grey to jedne z najpopularniejszych rękawic zimowych marki Mechanix. Zaprojektowane specjalnie do pracy przy bardzo niskich temperaturach, zostały zaopatrzone w wierzchnią warstwę z softshell'u oraz polarowe wypełnienie. Izolacja C40 3M Thinsulate pozwala na zatrzymanie ciepłego powietrze wewnątrz rękawicy, zapobiegając tym samym wychłodzeniu dłoni. Co więcej, układ taki pozwala na skuteczne odprowadzanie wilgoci z powierzchni ciała na zewnątrz co z kolei przekłada się na komfort użytkowania. Od spodniej strony rękawic znajduje się skóra syntetyczna, zwiększająca przyczepność i pozwalająca na obsługiwanie ekranów dotykowych.

Rękawice Mechanix Wear ColdWork Original Black/Grey

Doskonała ochrona dłoni

Jedną z najważniejszych zalet prezentowanych rękawic jest zastosowanie powłoki Amortex na kciuku, która zmniejsza szanse na obrażenia powstałe na skutek uderzenia rękawicami o twarde bądź ostre krawędzie. Mechanix Wear ColdWork Original spełniają normy EN388:2016 - 2121X oraz EN511:2006 - 22X, mogą więc być bez problemu stosowane zarówno w codziennym użyciu w gospodarstwie domowym jak też w trakcie napraw i konserwacji maszyn, obsłudze urządzeń mechanicznych, pojazdów czy do pracy na magazynie. 

Rękawice Mechanix Wear ColdWork Original Black/Grey podczas użycia

Rzepy oraz pętle mocujące rękawic Mechanix Wear ColdWork Original Black/Grey

Rękawice Mechanix Wear ColdWork Original Black/Grey zostały zaopatrzone w specjalne rzepy na nadgarstku, które zapobiegają ześlizgiwaniu się ich w trakcie pracy. Co więcej, ułatwiają one szybkie ściąganie i zakładanie odzieży. Wierzchni pasek z rzepem posiada gumową nakładkę, która ułatwia rozpinanie w sytuacji gdy dłoń będzie mokra lub zabrudzona smarem czy olejem. Dodatkowo rękawice wyposażono w specjalny uchwyt do zawieszenia oraz klips pozwalający na złączenie ze sobą jednej pary.

Rękawice Mechanix Wear ColdWork Original Black/Grey od spodu

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
KolorCzarno - szary
MarkaMechanix
Materiał wykonaniaSkóra syntetyczna
ProducentMechanix
PłećMęskie

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rękawice Mechanix Wear ColdWork Original Black/Grey