Ultralekkie szpilki do namiotu i tarpa DD SuperLight Pegs

84
001013701

Praktyczny zestaw 6 szpilek, który można użyć do rozłożenia tarpu bądź namiotu.  Proste w obsłudze, bardzo lekkie i wytrzymałe oraz odporne na korozję.

  • Przeznaczenie: Uniwersalne
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 49,00 zł Regular Price 74,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001013701

Ultralekkie szpilki do namiotu i tarpa DD SuperLight Pegs 6 szt

Przedstawiamy zestaw 6 specjalistycznych śledzi służących do mocowania tarpa bądź namiotu do gruntu. Szpilki te, w przeciwieństwie do modelów klasycznych są wykonane z grubego i lekkiego metalu i pomalowane na pomarańczowy kolor. Ma to za zadanie zwiększyć ich wytrzymałość na zagięcie podczas wbijania do gruntu oraz ułatwić odnalezienie w przypadku zgubienia. Szpilki na końcu posiadają haczyk, o który można zamocować linkę napinającą. Zestaw zawiera 6 śledzi. 

Ultralekkie szpilki do namiotu i tarpa DD SuperLight Pegs 6 szt

Wszechstronne zastosowanie śledzi DD SuperLight Pegs 6 szt

Szpiki DD SuperLight Pegs mogą być stosowane nie tylko jako element naciągu namiotu czy tarpa. Również doskonale nadają się do mocowania różnego rodzaju mat - w tym strzeleckiej maty taktycznej czy izolującej od gruntu powłoki w przedsionku namiotu lub przyczepy campingowej. Dzięki zaokrąglonym, haczykowatym końcówkom nie wystają one nad poziom gruntu i tym samym zapobiegają zahaczeniu czy przypadkowemu wyciągnięciu. Długość pojedynczego śledzia to 155 mm. 

Ultralekkie szpilki do namiotu i tarpa DD SuperLight Pegs 6 szt

Specyfikacja

Więcej informacji
PrzeznaczenieUniwersalne

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ultralekkie szpilki do namiotu i tarpa DD SuperLight Pegs