Termos Stanley Adventure Legendary Classic 1 L Green

10-08266-001
001013709

Klasyczny termos wykonany przez producenta naczyń outdoorowych markę Stanley. Doskonale nadaje się na różnorodne wyprawy o tematyce outdoorowej czy też piesze wycieczki. Dzięki specjalnej konstrukcji jest w stanie zachować temperaturę zawartości przez około 20 godzin.

  • Kolor: Zielony
  • EAN: 6939236347921
  • Kod producenta: 10-08266-001
  • Marka: Stanley
  • Materiał wykonania: Stal nierdzewna
  • Model: Legendary Classic
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 209,99 zł Regular Price 259,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001013709

Termos Stanley Adventure Legendary Classic 1 L Green

Kultowy już termos produkcji znanej i cenionej wśród pasjonatów outdooru marki Stanley o pojemności 1 litra. Termos ten zdobył swoje uznanie dzięki prostej i eleganckiej konstrukcji oraz nawiązaniu do pierwszych, niezawodnych konstrukcji tejże firmy. Naczynie charakteryzuje się stosunkowo niewielkimi rozmiarami oraz wagą. Będzie znakomitym uzupełnieniem ekwipunku podczas regularnych wycieczek plenerowych czy na kempingu. Główna część pojemnika została wykonana ze stali nierdzewnej 18/8 o podwójnych ściankach. Od zewnątrz pokryto go chropowatą powierzchnią o przeciwpoślizgowej teksturze. Warto zaznaczyć, że termos posiada izolację na korku zapobiegającą jego przeciekaniu w trakcie transportu. 

Termos Stanley Adventure Legendary Classic 1 L Green

Bezpieczna konstrukcja wolna od BPA

Dzięki wykorzystaniu uszczelek zamocowanych w zakrętce i jej ścisłemu dopasowaniu do pojemniczka termos Stanley Adventure Legendary Classic może być przenoszony bez obaw w torbie, plecaku czy kieszeni kurtki. Sam korek jak i elementy zewnętrzne termosu zostały wykonane w technologii całkowicie wolnej od szkodliwego Bisfenolu-A. Nie będziesz musiał zatem obawiać się o swoje zdrowie przy korzystaniu z nich ani o możliwość zaszkodzenia środowisku naturalnemu. Zakrętka na termosie służy również jako naczynie do napoju. Naczynie jak i pojemnik należy myć jedynie ręcznie.

Para podczas odpoczynku na wycieczce

Wielogodzinne utrzymanie stałej temperatury z termosem Adventure Legendary Classic 1 L Green

Cechą wyróżniającą termos Adventure Legendary Classic 1 L na tle podobnych konstrukcji to jego funkcjonalność oraz długi czas utrzymania jednolitej temperatury wewnątrz pojemnika. Zarówno przy napojach gorących jak i zimnych wynosi on aż do 20 godzin po napełnieniu. Może on również posłużyć do przenoszenia kostek lodu przez 4 dni bez względu na warunki otoczenia.

Termos Stanley Adventure Legendary Classic 1 L Green od góry

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorZielony
EAN6939236347921
Kod producenta10-08266-001
MarkaStanley
Materiał wykonaniaStal nierdzewna
ModelLegendary Classic
Pojemność [ml]1000
ProducentStanley
Waga [g]810
Wysokość [mm]358

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Termos Stanley Adventure Legendary Classic 1 L Green