Termos Stanley Adventure Legendary Classic 1.9 L Black

001013720

Nowoczesny termos wykonany w technologii podwójnych, próżniowych ścianek. charakteryzuje się bardzo długim utrzymywaniem temperatury w swoim wnętrzu. Idealny na wycieczki małe i duże, jako wsparcie w pracy i w wielu innych sytuacjach, gdzie parę łyków gorącego lub zimnego napoju może nam sprawić wyjątkową przyjemność.

  • Kolor: Czarny
  • EAN: 6939236347594
  • Kod producenta: 10-07934-004
  • Marka: Stanley
  • Materiał wykonania: Stal nierdzewna 18/8
  • Model: Legendary Classic
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 265,05 zł Regular Price 279,00 zł

Termos Stanley Adventure Legendary Classic 1.9 L Black

Uniwersalny termos o pojemności 1,9 litra marki Stanley. Dzięki praktycznemu rozwiązaniu w postaci składanej rączki i odpowiednim wymiarom i wadze doskonale zda egzamin w takcie wszelkiego rodzaju podróży, wypraw w plener, obozowania pod namiotami, czy na campingu. Jego główna część została wykonana ze stali nierdzewnej 18/8 o podwójnych ściankach. Z zewnątrz lakierowaniu nadano kolor czarny. Silikonowy uchwyt wykazuje przeciwpoślizgowe właściwości i jest wygodny w trzymaniu.

Sprawdź, jak Termos Stanley Adventure Legendary Classic 1.9 L Black wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Szczelna konstrukcja wolna od BPA

Produkt wyposażono w szczelne zamknięcie całkowicie zabezpieczające zawartość przed niekontrolowanym wylaniem się w trakcie transportu. Dba o to między innymi izolowany i przepływowy korek idealnie dopasowany do konstrukcji całości. Sam korek, jak i wszystkie pozostałe elementy termosu zostały wykonane w technologii całkowicie wolnej od szkodliwego dla zdrowia człowieka Bisfenolu-A.Termos Stanley Adventure Legendary Classic 1.9 L Black rozłożony

Wielogodzinne utrzymanie odpowiedniej temperatury we wnętrzu

Najważniejszym zadaniem termosu jest utrzymywanie właściwej temperatury swojej zawartości przez jak najdłuższy czas. Z tego zadania termos Stanley Adventure Legendary Classic wywiązuje się znakomicie. Poza standardowym utrzymywaniem wysokiej temperatury napojów gorących nadaje się także do przechowywania tych schłodzonych, a nawet kostek lodu. W przypadku gorącej zawartości temperatura utrzymuje się przez 45 godzin, zimnej przez 48, natomiast kostki lodu zachowują swoją integralność nawet przez 8 dni. To wszystko jest możliwe dzięki technologii izolowania podwójnych ścianek próżniowo, przez co warunki zewnętrzne mają zdecydowanie mniejszy wpływ na temperaturę tego, co znajduje się we wnętrzu termosu.

Termos Stanley Adventure Legendary Classic 1.9 L Black skos

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN6939236347594
Kod producenta10-07934-004
MarkaStanley
Materiał wykonaniaStal nierdzewna 18/8
ModelLegendary Classic
Pojemność [ml]1900
ProducentStanley
Wysokość [mm]373

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Termos Stanley Adventure Legendary Classic 1.9 L Black