Termos Obiadowy Stanley Legendary Classic 0.7L Black

001013723

Nowoczesny termos wykonany w technologii podwójnych, próżniowych ścianek. Charakteryzuje się bardzo długim utrzymywaniem temperatury w swoim wnętrzu. Idealny na wycieczki małe i duże, jako wsparcie w pracy i w wielu innych sytuacjach, gdzie spożycie gorącego posiłku może nam sprawić wyjątkową przyjemność i dodać energii na resztę dnia.

  • Kolor: Czarny
  • EAN: 6939236348027
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 10-07936-004
  • Marka: Stanley
  • Materiał wykonania: Stal nierdzewna 18/8
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 165,30 zł Regular Price 174,00 zł
Produkt dostępny
001013723

Termos Obiadowy Stanley Legendary Classic 0.7L Black

Termos obiadowy marki Stanley o pojemności 0,7 litra. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i wadze doskonale zda egzamin w takcie wszelkiego rodzaju podróży, wypraw w plener, obozowania pod namiotami, campingu, czy do przenoszenia posiłku możliwego do spożycia w trakcie przerwy w pracy. Jego główna część została wykonana ze stali nierdzewnej 18/8 o podwójnych ściankach. Z zewnątrz lakierowaniu nadano kolor czarny. Do jego zalet należy także możliwość mycia go w zmywarce.

Sprawdź, jak Termos Obiadowy Stanley Legendary Classic 0.7L Black wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Szczelna konstrukcja wolna od BPA

Produkt wyposażono w szczelne zamknięcie całkowicie zabezpieczające zawartość przed niekontrolowanym wylaniem się w trakcie transportu. Dba o to między innymi izolowany korek idealnie dopasowany do konstrukcji całości. Sam korek pełni także rolę miseczki o pojemności 354 ml. Zarówno on, jak i wszystkie pozostałe elementy termosu zostały wykonane w technologii całkowicie wolnej od szkodliwego dla zdrowia człowieka Bisfenolu-A (BPA).Termos Obiadowy Stanley Legendary Classic 0.7L Black rozłożony

Wielogodzinne utrzymanie odpowiedniej temperatury we wnętrzu

Najważniejszym zadaniem termosu jest utrzymywanie właściwej temperatury swojej zawartości przez jak najdłuższy czas. Z tego zadania termos obiadowy Stanley Adventure Legendary Classic wywiązuje się znakomicie. Poza standardowym utrzymywaniem wysokiej temperatury posiłków gorących nadaje się także do przechowywania tych na zimno. W przypadku gorącej zawartości temperatura utrzymuje się przez 15 godzin, zimnej przez 18. To wszystko jest możliwe dzięki technologii izolowania podwójnych ścianek próżniowo, przez co warunki zewnętrzne mają zdecydowanie mniejszy wpływ na temperaturę tego, co znajduje się we wnętrzu termosu.

Termos Obiadowy Stanley Legendary Classic 0.7L Black po skosie

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN6939236348027
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta10-07936-004
MarkaStanley
Materiał wykonaniaStal nierdzewna 18/8
ModelLegendary Classic
Pojemność [ml]700
Pojemność miski [ml]354
ProducentStanley
Szerokość [mm]101
Waga [g]620
Wysokość [mm]221

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Termos Obiadowy Stanley Legendary Classic 0.7L Black