Termos Obiadowy Stanley Adventure 0.7L Green

001013728

Nowoczesny termos wykonany w technologii podwójnych, próżniowych ścianek. Charakteryzuje się bardzo długim utrzymywaniem temperatury w swoim wnętrzu. Idealny na wycieczki małe i duże, jako wsparcie w pracy i w wielu innych sytuacjach, gdzie spożycie gorącego posiłku może nam sprawić wyjątkową przyjemność i dodać energii na resztę dnia.

  • Kolor: Zielony
  • EAN: 6939236348034
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 10-01571-021
  • Marka: Stanley
  • Materiał wykonania: Stal nierdzewna 18/8
Przewiń do pełnej specyfikacji
177,00 zł
Brak w magazynie
001013728

Termos Obiadowy Stanley Adventure 0.7L Green

Termos obiadowy z serii Adventure marki Stanley o pojemności 0,7 litra. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i wadze doskonale zda egzamin w takcie wszelkiego rodzaju podróży, wypraw w plener, pod namiot, na campingu, czy do przenoszenia posiłku możliwego do spożycia w trakcie przerwy w pracy. Jego główna część została wykonana ze stali nierdzewnej 18/8 o podwójnych ściankach. Z zewnątrz lakierowaniu nadano kolor zielony.

Sprawdź, jak Termos Obiadowy Stanley Adventure 0.7L Green wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Szczelna konstrukcja wolna od BPA

Produkt wyposażono w szczelne zamknięcie całkowicie zabezpieczające zawartość przed niekontrolowanym wylaniem się w trakcie transportu. Dba o to między innymi izolowany korek idealnie dopasowany do konstrukcji całości. Sam korek pełni także rolę miseczki o pojemności 354 ml. Zarówno on, jak i wszystkie pozostałe elementy termosu zostały wykonane w technologii całkowicie wolnej od szkodliwego dla zdrowia człowieka Bisfenolu-A (BPA).Termos Obiadowy Stanley Adventure 0.7L Green rozłożony

Wielogodzinne utrzymanie odpowiedniej temperatury we wnętrzu

Najważniejszym zadaniem termosu jest utrzymywanie właściwej temperatury swojej zawartości przez jak najdłuższy czas. Z tego zadania termos obiadowy Stanley Adventure Legendary Classic wywiązuje się znakomicie. Poza standardowym utrzymywaniem wysokiej temperatury posiłków gorących nadaje się także do przechowywania tych na zimno. W obu przypadkach temperatura zawartości utrzymuje się przez 15 godzin. To wszystko jest możliwe dzięki technologii izolowania podwójnych ścianek próżniowo, przez co warunki zewnętrzne mają zdecydowanie mniejszy wpływ na temperaturę tego, co znajduje się we wnętrzu termosu w porównaniu do "zwykłych" odpowiedników.

Termos Obiadowy Stanley Adventure 0.7L Green po skosie

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorZielony
EAN6939236348034
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta10-01571-021
MarkaStanley
Materiał wykonaniaStal nierdzewna 18/8
ModelAdventure
Pojemność [ml]700
Pojemność miski [ml]354
ProducentStanley
Szerokość [mm]100
Waga [g]520
Wysokość [mm]201

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Termos Obiadowy Stanley Adventure 0.7L Green