Rękawice Mechanix Wear ColdWork M-Pact

Mechanix Wear
001013825k

Najwyższa ochrona Twoich dłoni w trakcie ciężkiej i wymagającej pracy w czasie panowania niskich temperatur. Zabezpiecz się przed zimnem i urazami oraz zapewnij sobie wysoki poziom komfortu z rękawicami znanej marki Mechanix.

  • Kolor: Czarny
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: CWKMP-58
  • Marka: Mechanix Wear
  • Materiał wykonania: Skóra syntetyczna
  • Producent: Mechanix Wear
Przewiń do pełnej specyfikacji
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001013825k

Rękawice Mechanix Wear ColdWork M-Pact

Połączenie najlepszej ochrony przed zimnem i urazami dłoni zawarte w jednym produkcie. Mechanix Wear ColdWork M-Pact to rękawice przeznaczone do zadań specjalnych. Dzięki izolacji C40 3M Tinsulate ciepłe powietrze jest zatrzymywane w jej wnętrzu stale utrzymując komfort termiczny w czasie pracy. Posiadają certyfikowaną ochronę przed zimnem (norma EN511:2006 - 11X). Dedykowana wyściółka D3O gwarantuje właściwe zabezpieczenie przed uderzeniami o wewnętrzną część dłoni. Zapięcie z termoplastycznej gumy (TPR) daje pewne dopasowanie i utrzymuje rękawice na swoim miejscu nawet podczas intensywnych ruchów dłoni. W rękawicach można obsługiwać urządzenia wyposażone w panel dotykowy dzięki specjalnym wstawkom na palcach. Ponadto można spiąć je razem i przyczepić do oporządzenia dzięki klipsom i pętelkom u dołu. 
Rękawice Mechanix Wear ColdWork M-Pact wnętrze

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły różnych modeli rękawic marki Mechanix Wear. Dowiedz się więcej i poznaj ich najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

bezpieczeństwo

Bezpieczna praca z rękawicami Mechanix

Głównym zadaniem rękawic Mechanix Wear M-Pact jest ochrona dłoni swojego użytkownika przed urazami. Wywiązują się doskonale z tego zadania dzięki wyściółce dłoni wykonanej w technologii D3O zawierającej "inteligentne" molekuły. Wyjątkowość tego rozwiązania polega na tym, że przemieszczają się one swobodnie w strukturze nie krępując ruchów do czasu, kiedy pod wpływem uderzenia łączą się, tworząc skorupę pochłaniającą jego energię. Termoplastyczna guma TRP na zewnętrznej części rękawic dodatkowo chroni przed otarciami i uderzeniami dłoni o elementy otoczenia zewnętrznego. Rękawice posiadają także certyfikat EN388:2016 - 2121XP potwierdzający ich niezwykłe właściwości.Rękawice Mechanix Wear ColdWork M-Pact wierzch

łatwa obsługa

Najlepsze rozwiązanie dla profesjonalistów

Rękawice Mechanix Wear ColdWork M-Pact staną się najlepszym przyjacielem każdego, kto musi np. obsługiwać ciężki sprzęt podczas niskich, a nawet ujemnych temperatur panujących na zewnątrz. Seria rękawic M-Pact skutecznie chroni najważniejsze narzędzia w trakcie każdej pracy fizycznej - dłonie swojego użytkownika. Osiągniesz z nimi najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, co pozwoli Ci się w pełni skupić na jak najlepszym wykonywaniu swoich obowiązków.
Rękawice Mechanix Wear ColdWork M-Pact bok

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaCWKMP-58
MarkaMechanix Wear
Materiał wykonaniaSkóra syntetyczna
ProducentMechanix Wear

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rękawice Mechanix Wear ColdWork M-Pact