Wykrywacz metali Quest Q40 z cewką Raptor

001014157

Prosty wykrywacz metali o nieskomplikowanej budowie oraz obsłudze, wyposażony w powiększoną cewkę typu Raptor. Dzięki jego funkcjom można znaleźć i precyzyjnie ustalić położenie metalowego obiektu znajdującego się nawet głęboko w gruncie.

  • Czas pracy [h]: 30
  • Częstotliwość robocza [kHz]: 13
  • Długość [mm]: 1300
  • EAN: 6090010141576
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 288-016
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 049,00 zł
nowość

Wykrywacz metali Quest Q40 z cewką Raptor

Wykrywacz metali Quest Q40 to ulepszona wersja poprzednich modeli o wyposażenie go w owalną cewkę typu Blade. Pozwala na przeszukiwanie płyto oraz głęboko położonych elementów metalowych. Za sprawą wykonania w konstrukcji teleskopowej, możesz szybko złożyć go do transportu lub zmniejszyć rozmiar np. do użycia w ciasnych pomieszczeniach. Pełna kompatybilność z aplikacja QuestGO pozwala na śledzenie i udostępnianie swojej trasy jak i zaznaczania miejsc wykrycia anomalii magnetycznych. Quest Q40 posiada wodoodporną cewkę typu Raptor pozwalająca na wskazanie aż 99 rodzajów różnych metali w gruncie. Cewka ta charakteryzuje się większym zasięgiem detekcji oraz dużą równowagą indukcyjno-bilansową. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od zera do plus 35 stopni. 

Sprawdź, jak Wykrywacz metali Quest Q40 z cewką Raptor wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wydajność

Wszechstronność i rozmaitość możliwych funkcji 

Przedstawiony wykrywacz za sprawą równowagi indukcyjno-bilansowej pracuje w trybie bardzo niskiej częstotliwości (13kHz VLF) i pozwala na wykrywanie metalów przy pomocy 6 różnych programów - każdego rodzaju, biżuterii, monet czy poszukiwań plażowych wraz z dyskryminacją. Przy poszukiwaniach można korzystać jednakowo z sygnału dźwiękowego o 6 różnych tonach do wyboru lub ze wskazań wyświetlacza. Co ważne opóźnienie przesyłanego sygnału w stosunku od momentu wykrycia jest bardzo niewielkie. Strojenie do gruntu odbywa się w sposób automatyczny lub manualny w zależności od zapotrzebowania. Wykrywacz jest w stanie identyfikować duże obiekty do maksymalnie 1 metra oraz monety do głębokości 30 cm. Moneta wykopana przy pomocy uzycia wykrywacza

bateria

Czytelny wyświetlacz LCD i akumulatorowe zasilanie w Quest Q40 

W modelu Quest Q40 zastosowano klasyczny wyświetlacz typu LCD 60x70 mm z podświetleniem. Wyświetla on między innymi informacje o stanie naładowania urządzenia, poziomu, na jakim występuje pożądany rodzaj metalu wartości dyskryminacji, poziom czułości czy aktualnie używaną funkcję oprogramowania. Tuż pod wyświetlaczem znajduje się przycisk do nawigowania w menu oraz zmiany programów. Detektor jest zasilany z pojemnego akumulatora  LiPo 2000 mAh dołączonego do zestawu. Całość waży jedynie 1,50 kg.

Wykrywacz metali Quest Q40 z cewką Raptor wyświetlacz

Specyfikacja

Więcej informacji
Czas pracy [h]30
Częstotliwość robocza [kHz]13
Długość [mm]1300
EAN6090010141576
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta288-016
KolorCzarny
MarkaQuest
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność baterii [mAh]2000
ProducentQuest
Rodzaj wyświetlaczaPodświetlany LCD
Rodzaj zasilaniaAkumulator litowo-polimerowy
StrojenieAutomatyczne lub manualne
Temperatura pracy [°C]0-30
Waga [g]1050
WodoodpornośćTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wykrywacz metali Quest Q40 z cewką Raptor