Latarka Ledlenser MT6 Black

LedLenser
LED-500845
001014262

Lekka i funkcjonalna latarka przeznaczona zarówno do użycia w terenie jak i w gospodarstwie domowym. Dzięki odporności na wodę i kurz oraz zasilaniu z niewielkiego akumulatorka może być stosowania przez długi czas i w każdych warunkach.

  • Producent: LedLenser
  • Kod producenta: LED-500845
  • Marka: LedLenser
  • Strumień światła [lm]: 600
  • Wiązka światła: Regulowana
  • Zasięg maksymalny [m]: 260
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 189,00 zł Regular Price 349,00 zł
DostępnyDostępny
001014262

Latarka Ledlenser MT6

Minimalistyczna latarka ręczna produkcji firmy LedLenser - model MT6. Jest to poręczne i niewielkie źródło światła wyposażone w 4 różne funkcje świecenia - o niskiej, średniej i dużej mocy oraz funkcję stroboskopu. Za wszystkie te funkcje odpowiada pojedynczy, duży przycisk umieszczony na aluminiowym korpusie. Latarka posiada również specjalny rodzaj blokady, uniemożliwiający jej przypadkowe włączenie w trakcie gdy jest nieużywana. Za sprawą konstrukcji odpornej na niekorzystne warunki atmosferyczne (IPX4, IPX5) możesz jej używać podczas niepogody jak deszcz, śnieg czy pył. Co więcej, wbudowany system zarządzania energią, powiadomi Cię o niskim poziomie baterii.

Sprawdź, jak Latarka Ledlenser MT6 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Zaawansowana dioda LED oraz zasilanie

Ledlenser MT6 wyposażony jest w klasyczną i energooszczędną diodę Xtreme LED wraz ze wbudowaną soczewką skupiającą światło. Dioda ta posiada 3 kolory światła - białe, zielone oraz czerwone. Biała barwa ma siłę na poziomie dochodzącym do 600 lumenów na odległość maksymalną 192 metrów. Co więcej, wysuwana obręcz pozwala na ogniskowanie światła a tym samym płynne przechodzenie z trybu szerokokątnego do wąskokątnego. Latarka po pełnym naładowaniu może świecić przez 144 godziny w najsłabszym trybie. Zasilana jest przy pomocy trzech baterii akumulatorowych Mignon (AA) 1,5 V. System Smart Light Technology pozwala na zaprogramowanie przycisków oraz przełączników latarki według własnych potrzeb. 

Latarka Ledlenser MT6 bok

Zestaw akcesoriów dodatkowych wraz z latarką MT6

Wraz z modelem MT6 producent załączą niezbędne elementy zestawu, w skład którego wchodzą: komplet baterii Mignon (AA) 1,5 V, futerał z mocowaniem do paska, smycz na rękę, instrukcja obsługi wraz z kartą gwarancyjna. Warto zaznaczyć, że dzięki wbudowanemu systemowi Temperature Control nie będziesz musiał obawiać się o przegrzanie urządzenia, a tym samym jego zniszczenia. Latarka Ledlenser MT6 w pozycji pionowej

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentLedLenser
Kod producentaLED-500845
MarkaLedLenser
Strumień światła [lm]600
Wiązka światłaRegulowana
Zasięg maksymalny [m]260
Źródło światłaLED
Rodzaj zasilaniaBaterie 3xAAA 1. 5V
Materiał korpusuAluminium lotnicze
Długość [mm]141
Informacje dodatkoweDioda Xtreme LED, Advanced focus system, Speed focus, Smart light technology
EAN4058205007566
Gwarancja24 miesiące