Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 45 ml

156WLS
001014340

Silny i bardzo skuteczny gaz pieprzowy przeznaczony do samoobrony w sytuacji zagrożenia życia. Silne stężenie środka drażniącego oraz łatwość obsługi pozwoli na skuteczne odparcie ataku i bezpieczne oddalenie się z miejsca, w którym nastąpił.

  • Producent: Fox Labs
  • Kod producenta: 156WLS
  • Marka: Fox Labs
  • Pojemność [ml]: 45
  • Moc [SHU]: 3000000
  • Rodzaj strumienia: Punktowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001014340
zestaw czyszczący

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 45 ml

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE o stężeniu 6% OC z nakrywką typu Flip-Top. Jest to jeden z najskuteczniejszych środków obronnych dostępnych powszechnie na rynku. Za sprawą formuły zawierającej 3 miliony SHU w sposób natychmiastowy powoduje podrażnienie błon śluzowych oraz oczu napastnika, co pozwala na uniknięcie groźnej dla życia bezpośredniej konfrontacji. Dodatkowe zabezpieczenie Flip-Top na szczycie dozownika zapobiega przypadkowemu rozpyleniu w torebce, plecaku bądź kieszeni spodni.

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 45 ml

Strumieniowa forma rozpylania

Gaz FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 45 ml jest wyposażony w specjalną dyszę generującą strumień cieczy. Dzięki temu jest ona bardzo precyzyjna i działa na średni i duży dystans. Ma to znaczenie w sytuacji gdy dochodzi do ataku kilku napastników naraz i chcesz, aby nie doszło do bezpośredniego starcia. Kolejną zaletą takiej formy rozpylania jest jej stosunkowo duża niewrażliwość na czynniki atmosferyczne jak deszcz czy wiatr oraz bardzo duże stężenie środka drażniącego w miejscu trafienia. Warto zaznaczyć, że produkty marki Fox Labs cechuje dobra jakość względem ceny oraz innych produktów. 

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 45 ml - chmura

Substancja UV w gazie FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 45 ml

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% posiada dużą ilość kapsaicyny o ostrości sięgającej 3 miliona SHU. Substancja po zetknięciu ze skórą błyskawicznie zadaje silny ból i powoduje u napastnika przejściowe zaślepienie oczu. Doskonale poradzi sobie także z osobą, która jest pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Dodatkowo środek wyposażono w niewielką ilość środku widocznego tylko pod światłem lampy UV. Umożliwia to późniejsze rozpoznanie napastnika, który został potraktowany gazem, nawet wiele tygodniu po zdarzeniu. Środek nie powoduje trwałych urazów na ciele i ogólnym zdrowiu napastnika. 

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 45 ml dozownik

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentFox Labs
Kod producenta156WLS
MarkaFox Labs
Pojemność [ml]45
Moc [SHU]3000000
Rodzaj strumieniaPunktowy
Zasięg maksymalny [m]6
Substancja drażniąca6% OC
BarwnikUV
Wysokość [mm]105
EAN2007696509174
Gwarancja24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Polecane produkty: