Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 89 ml

36WLS
001014344

Silny i bardzo skuteczny gaz pieprzowy przeznaczony do samoobrony w sytuacji zagrożenia życia. Silne stężenie środka drażniącego oraz łatwość obsługi pozwoli na skuteczne odparcie ataku i bezpieczne oddalenie się z miejsca, w którym nastąpił.

  • Barwnik: UV
  • EAN: 2007696509181
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 36WLS
  • Marka: Fox Labs
  • Moc [SHU]: 3000000
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001014344
zestaw czyszczący

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 89 ml

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE o stężeniu 6% OC z nakrywką typu Flip-Top. Jest to jeden z najskuteczniejszych środków obronnych dostępnych powszechnie na rynku. Za sprawą formuły zawierającej 3 miliony SHU w sposób natychmiastowy powoduje podrażnienie błon śluzowych oraz oczu napastnika, co pozwala na uniknięcie groźnej dla życia bezpośredniej konfrontacji. Dodatkowe zabezpieczenie Flip-Top na szczycie dozownika zapobiega przypadkowemu rozpyleniu w torebce, plecaku bądź kieszeni spodni.

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 89 ml

Strumieniowa forma rozpylania

Gaz FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 89 ml jest wyposażony w specjalną dyszę generującą strumień cieczy. Dzięki temu jest ona bardzo precyzyjna i działa na średni i duży dystans. Ma to znaczenie w sytuacji gdy dochodzi do ataku kilku napastników naraz i chcesz, aby nie doszło do bezpośredniego starcia. Kolejną zaletą takiej formy rozpylania jest jej stosunkowo duża niewrażliwość na czynniki atmosferyczne jak deszcz czy wiatr oraz bardzo duże stężenie środka drażniącego w miejscu trafienia. Warto zaznaczyć, że produkty marki Fox Labs cechuje dobra jakość względem ceny oraz innych produktów. 

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 45 ml - chmura

Substancja UV w gazie FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 89 ml

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% posiada dużą ilość kapsaicyny o ostrości sięgającej 3 miliona SHU. Substancja po zetknięciu ze skórą błyskawicznie zadaje silny ból i powoduje u napastnika przejściowe zaślepienie oczu. Doskonale poradzi sobie także z osobą, która jest pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Dodatkowo środek wyposażono w niewielką ilość środku widocznego tylko pod światłem lampy UV. Umożliwia to późniejsze rozpoznanie napastnika, który został potraktowany gazem, nawet wiele tygodniu po zdarzeniu. Środek nie powoduje trwałych urazów na ciele i ogólnym zdrowiu napastnika. 

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 89 ml dozownik

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikUV
EAN2007696509181
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta36WLS
MarkaFox Labs
Moc [SHU]3000000
Pojemność [ml]89
ProducentFox Labs
Rodzaj strumieniaStrumieniowy
Rodzaj substancjiŻel
Substancja drażniąca6% OC
Waga [g]85
Wysokość [mm]145
Zasięg maksymalny [m]6

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 89 ml
Polecane produkty: