Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top stożek mgły 43 ml

152FTMDB
001014355

Silny i bardzo skuteczny gaz pieprzowy przeznaczony do samoobrony w sytuacji zagrożenia życia. Silne stężenie środka drażniącego oraz łatwość obsługi pozwoli na skuteczne odparcie ataku i bezpieczne oddalenie się z miejsca, w którym nastąpił.

  • Producent: Fox Labs
  • Kod producenta: 152FTMDB
  • Marka: Fox Labs
  • Pojemność [ml]: 43
  • Moc [SHU]: 5300000
  • Rodzaj strumienia: Stożkowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 79,99 zł Regular Price 109,00 zł
DostępnyDostępny
001014355
zestaw czyszczący

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top stożek mgły 43 ml

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 o stężeniu 2% OC z nakrywką typu Flip-Top. Jest to kompaktowy i skuteczny środek obronny dostępny powszechnie na rynku. Za sprawą formuły zawierającej największe możliwe stężenie SHU na poziomie 5,3 miliona w sposób natychmiastowy powoduje zneutralizowanie napastnika poprzez podrażnienie błon śluzowych oraz jego oczu. Pozwala to na uniknięcie groźnej dla życia bezpośredniej konfrontacji a tym samym uszczerbku na zdrowiu. Dodatkowe zabezpieczenie Flip-Top na szczycie dozownika zapobiega przypadkowemu rozpyleniu w torebce, plecaku bądź kieszeni spodni.

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top stożek mgły 43 ml

Stożkowa forma rozpylania

Prezentowany gaz jest wyposażony w specjalną dyszę generującą stożkową formę rozpylenia gazu. Dzięki temu działa ona na dużej powierzchni i jest w stanie razić nawet kilka celów naraz na bliskim dystansie. Pozwala to na szybkie unieszkodliwienie napastników i oddalenie się z miejsca zdarzenia oraz powiadomienie odpowiednich organów ścigania. Warto zaznaczyć, że chmura gazu jest wrażliwa na czynniki atmosferyczne, a zwłaszcza wiatr. Należy więc zawsze używać gazu zgodnie z kierunkiem przemieszczania się wiatru.

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE 6% OC Flip-Top strumień 45 ml - chmura

Substancja UV w gazie FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top stożek mgły 43 ml

FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top stożek mgły 43 ml posiada dużą ilość kapsaicyny o ostrości sięgającej 5,3 miliona SHU. Substancja po zetknięciu ze skórą błyskawicznie zadaje silny ból i powoduje u napastnika przejściowe zaślepienie oczu. Doskonale poradzi sobie także z osobą, która jest pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Dodatkowo środek wyposażono w niewielką ilość środku widocznego tylko pod światłem lampy UV. Umożliwia to późniejsze rozpoznanie napastnika, który został potraktowany gazem, nawet wiele tygodniu po zdarzeniu. Substancja nie powoduje trwałych urazów na ciele i ogólnym zdrowiu napastnika. 

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top stożek mgły 43 ml dozownik

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentFox Labs
Kod producenta152FTMDB
MarkaFox Labs
Pojemność [ml]43
Moc [SHU]5300000
Rodzaj strumieniaStożkowy
Zasięg maksymalny [m]5
Rodzaj substancjiSpray
Substancja drażniąca2% OC
BarwnikUV
Wysokość [mm]105
EAN2007696504483
Gwarancja24 miesiące
Polecane produkty: