Gaz pieprzowy Euro Security Products PEPPER JET 50 ml

001015078

Euro Security Products Pepper Jet o pojemności 50 ml to niewielki, kompaktowy gaz pieprzowy, który doskonale sprawdzi się do obezwładniania agresywnych napastników. Stężenie OC na poziomie 10% błyskawicznie wywołuje u agresora piekący ból oczu oraz uporczywy kaszel, dając Ci tym samym czas na bezpieczne oddalenie się z miejsca zdarzenia.

  • Producent: Euro Security Products
  • Kod producenta: SPPJ-OC50
  • Marka: Euro Security Products
  • Pojemność [ml]: 50
  • Rodzaj strumienia: Strumieniowy
  • Zasięg maksymalny [m]: 4
Przewiń do pełnej specyfikacji
24,99 zł
DostępnyDostępny
001015078
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Euro Security Products PEPPER JET 50 ml

Euro Security Products Pepper Jet o pojemności 50 ml to niezwykle skuteczny gaz pieprzowy dostępny bez zezwolenia. Dzięki zastosowaniu olejku kapsaicyny o stężeniu wynoszącym 10% błyskawicznie obezwładnisz napastnika, wywołując u niego ostry ból oczu oraz intensywny kaszel zniechęcając do dalszej próby ataku. Warto wspomnieć, że produkty marki ESP są podstawowym wyposażeniem służb mundurowych, masz więc pewność, że jest to narzędzie do samoobrony z najwyższej półki.

Gaz pieprzowy Euro Security Products Pepper JET 50 ml

Wytrzymałość

Solidne narzędzie do obrony własnej

Cechą charakterystyczną tego modelu to rozpylanie w formie skupionego strumienia płynu o wysokim ciśnieniu. Sprawia to, że jest on mniej podatny na zmienne warunki atmosferyczne i z dużą precyzją trafia w cel. Skuteczny zasięg to aż 4 metry, a czas dezorientacji sięga nawet do 30 minut. Sprawia to, że możesz z bezpiecznej odległości trafić nadciągającego w twoją stronę agresora oraz spokojnie oddalić się z miejsca ataku. Substancja zawarta w pojemniku bez problemu obezwładni także osobę będącą pod wpływem narkotyków, dopalaczy, jak i będącej w stanie upojenia alkoholowego. To tylko pokazuje jak bardzo silny i skuteczny jest ten produkt.

Mężczyzna atakujący bezbronnego człowieka na klatce schodowej

Bezpieczeństwo

Bezpieczne użytkowanie Euro Security Products POLICE JET 50 ml

Gaz pieprzowy Euro Security Products Pepper Jet o pojemności 50 ml wyposażono w specjalną blokadę, która chroni przed przypadkowym użyciem gazu np. podczas przenoszenia go w kieszeni kurtki. Warto też wspomnieć, że pomimo 10% stężenia OC, gaz ten jest nieszkodliwy dla zdrowia i nie wywoła niepożądanych skutków ubocznych u napastnika, a Ciebie nie spotkają przykre konsekwencje prawne.

Gaz pieprzowy Euro Security Products Pepper JET 50 ml zbliżenie na głowice

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentEuro Security Products
Kod producentaSPPJ-OC50
MarkaEuro Security Products
Pojemność [ml]50
Rodzaj strumieniaStrumieniowy
Zasięg maksymalny [m]4
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja drażniąca10% OC
Waga [g]72
EAN8594007490817
Gwarancja24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Polecane produkty: