Gaz pieprzowy Euro Security Products POLICE JET 50 ml

001015090

Euro Security Products Police JET o pojemności 50 ml to niewielki, kompaktowy gaz pieprzowy, który doskonale sprawdzi się do obezwładniania agresywnych napastników. Stężenie OC na poziomie 15% błyskawicznie wywołuje u agresora piekący ból oczu oraz uporczywy kaszel, dając Ci tym samym czas na bezpieczne oddalenie się z miejsca zdarzenia.

  • Producent: Euro Security Products
  • Kod producenta: SPPOJ-OC50
  • Marka: Euro Security Products
  • Pojemność [ml]: 50
  • Rodzaj strumienia: Strumieniowy
  • Zasięg maksymalny [m]: 4
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 31,99 zł Regular Price 49,99 zł
DostępnyDostępny
001015090
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Euro Security Products POLICE JET 50 ml

Euro Security Products Police Jet o pojemności 50 ml to silny i co najważniejsze bardzo skuteczny gaz pieprzowy dostępny bez zezwolenia. To, czym wyróżnia się ten produkt na tle innych, to możliwość stosowania gazu w różnych pozycjach, nawet gdy pojemnik jest odwrócony do góry nogami. Dzięki zastosowaniu olejku kapsaicyny o stężeniu wynoszącym 15% błyskawicznie obezwładnisz napastnika, wywołując u niego ostry ból oczu oraz intensywny kaszel. Pozwoli Ci to bezpiecznie oddalić się z miejsca napaści i zaalarmowanie odpowiednich służb. Na korzyść tego modelu przemawia też fakt, że zawarte w nim substancje są takie same, jakich używają funkcjonariusze policji w Niemczech.

Gaz pieprzowy Euro Security Products POLICE JET 50 ml

Wytrzymałość

Solidne narzędzie do obrony własnej

Cechą charakterystyczną tego modelu to rozpylanie w formie skupionego strumienia. Dzięki temu jest on mniej podatny na zmienne warunki atmosferyczne i z dużą precyzją trafia w cel. Skuteczny zasięg to aż 4 metry, a czas dezorientacji sięga nawet do 30 minut. Sprawia to, że możesz z bezpiecznej odległości trafić nadciągającego w twoją stronę agresora i oddalić się szybko z miejsca zdarzenia. Bez problemu obezwładni także osobę będącą pod wpływem narkotyków, dopalaczy, jak i będącej w stanie upojenia alkoholowego.

Mężczyzna w kominiarce czekający przed samochodem swojej ofiary w celu dokonania napaści

Bezpieczeństwo

Bezpieczne użytkowanie Euro Security Products POLICE JET 50 ml

Gaz pieprzowy Euro Security Products Police Jet 50 ml wyposażono w specjalną blokadę, która chroni przed przypadkowym użyciem gazu np. podczas przenoszenia go w kieszeni kurtki. Warto też wspomnieć, że mimo wysokiego stężenia OC gaz ten jest nieszkodliwy dla zdrowia i nie wywoła niepożądanych skutków ubocznych u napastnika, a Ciebie nie spotkają przykre konsekwencje prawne.

Gaz pieprzowy Euro Security Products Police JET 50 ml zbliżenie na głowice

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentEuro Security Products
Kod producentaSPPOJ-OC50
MarkaEuro Security Products
Pojemność [ml]50
Rodzaj strumieniaStrumieniowy
Zasięg maksymalny [m]4
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja drażniąca15% OC
Wysokość [mm]123
Waga [g]94
EAN8594007490763
Gwarancja24 miesiące