Gaz pieprzowy Euro Security Products KO FOG 50 ml

001015107

Euro Security Products KO FOG o pojemności 50 ml to niewielki, kompaktowy gaz pieprzowy, który doskonale sprawdzi się do obezwładniania agresywnych napastników. Stężenie OC na poziomie 11% błyskawicznie wywołuje u agresora piekący ból oczu oraz uporczywy kaszel, dając Ci tym samym czas na bezpieczne oddalenie się z miejsca zdarzenia.

  • Producent: Euro Security Products
  • Kod producenta: SPKF-OC50
  • Marka: Euro Security Products
  • Pojemność [ml]: 50
  • Rodzaj strumienia: Chmura
  • Zasięg maksymalny [m]: 4
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 16,00 zł Regular Price 29,99 zł
DostępnyDostępny
001015107
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Euro Security Products KO FOG 50 ml

Przedstawiamy Ci skuteczny gaz pieprzowy Euro Security Products KO FOG 50 ml, który zapewni ochronę zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim podczas wspólnych spacerów. Dzięki zastosowaniu roztworu z naturalnego pieprzu o stężeniu OC wynoszącym 11% skutecznie obezwładni agresywnego napastnika i wywoła u niego ostry ból oczu, a także uporczywy kaszel. Pozwoli Ci to bezpiecznie oddalić się z miejsca zdarzenia i powiadomić odpowiednie służby o zaistniałej napaści.

Gaz pieprzowy Euro Security Products KO FOG 50 ml prezentacja produktu

Wytrzymałość

Skuteczne narzędzie do samoobrony

Prezentowany gaz pieprzowy rozpylany jest w formie stożkowej mgiełki. Taka forma rozpylania cechuje się większym pokryciem terenu i nie wymaga od użytkownika precyzyjnego wycelowania. Warto też zaznaczyć, że gaz ten należy stosować zgodnie z kierunkiem wiatru, aby uniknąć efektu cofnięcia chmury. Co więcej, wysokie stężenie OC doskonale poradzi sobie z bardzo agresywnym napastnikiem. Obezwładni nawet osobę, która znajduje się pod wpływem narkotyków, dopalaczy, jak i w stanie upojenia alkoholowego.

Mężczyzna zakuty w kajdanki

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkowania Euro Security Products KO FOG 50 ml

Gaz pieprzowy Euro Security Products KO FOG 50 ml został wyposażony w specjalną blokadę, która zapobiegnie przypadkowemu użyciu gazu. Warto też wspomnieć, że mimo wysokiego stężenia OC nie wywoła on niepożądanych skutków ubocznych u napastnika, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że spotkają Cię konsekwencje prawne. Dodatkowym atutem jest także klips umieszczony na ściance pojemnika, który umożliwi Ci przymocowanie go do paska spodni.

Gaz pieprzowy Euro Security Products KO FOG 50 ml zbliżenie na dozownik i klips mocujący

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentEuro Security Products
Kod producentaSPKF-OC50
MarkaEuro Security Products
Pojemność [ml]50
Rodzaj strumieniaChmura
Zasięg maksymalny [m]4
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja drażniąca11% OC
Wysokość [mm]110
Waga [g]66
EAN4017777245103
Gwarancja24 miesiące