Wiatrówka Karabinek Perfecta RS30 4,5 mm

001015613

Doskonała wiatrówka o polimerowym szkielecie i przystępnej cenie. Nadaje się do strzelań na średnie i duże dystansie zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych strzelców.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 1030
  • EAN: 4000844732521
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 1
Przewiń do pełnej specyfikacji
Wiatrówka

Wiatrówka Karabinek Perfecta RS30 4,5 mm

Karabinek Perfecta RS30 w kalibrze 4,5 mm Diabolo to doskonała wiatrówka dla początkujących i średniozaawansowanych użytkowników, którzy chcą szlifować swoje umiejętności strzeleckie. Wiatrówka jest typem broni pneumatycznej o klasycznie łamanej lufie oraz sprężynowym napędzie. Łoże wiatrówki zostało wykonane w całości z odpornego polimeru i posiada bardzo elegancką linię. Na łożu umieszczono wycięcia ułatwiające trzymanie wiatrówki. Kolba karabinka jest wyposażona w obustronną bakę policzkową, co przekłada się na dostosowanie wiatrówki zarówno dla strzelców prawo jak i leworęcznych. Na końcu znajduje się niewielka gumowa stopka amortyzująca. 

Sprawdź, jak Wiatrówka Karabinek Perfecta RS30 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Klasyczne przyrządy celownicze

Perfecta RS30 została fabrycznie wyposażona w tradycyjne dla tej kategorii przyrządy celownicze w postaci regulowanej za pomocą pokrętła w pionie i poziomie szczerbinki i nieruchomej muszki. Oba elementy posiadają światłowodowe punkty, ułatwiające ich wzajemne zgranie ze sobą w warunkach złego oświetlenia. Co istotne na korpusie komory tłoka naniesiono wycięcia montażowe 11 mm pozwalające na zainstalowanie opcjonalnego adaptera na szynę 22 mm czy celownika optycznego.

Wiatrówka Karabinek Perfecta RS30 4,5 mm

Gwintowana lufa i zabezpieczenia wiatrówki Perfecta RS30 4,5 mm

Lufa w modelu RS30 jest bardzo precyzyjnie i dokładnie wykonana. Posiada ona gwint, który poprzez wprowadzenie śruciny w ruch wirowy, stabilizuje ją podczas jej lotu na każdym dystansie. Zwiększa to znacząco precyzję strzałów w stosunku do luf gładkich. Na końcówce lufy zamontowano duży kompensator zmniejszający wibracje powietrza podczas wylotu śruciny. Wiatrówka posiada bezpiecznik nastawny umieszczony w tylnej części komory tłoka. 

Wiatrówka Karabinek Perfecta RS30 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Długość [mm]1030
EAN4000844732521
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta2.4371
MarkaPerfecta
Materiał korpusuSyntetyczny
Na ratyNie
Pojemność magazynka [szt.]1
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s]175
Regulowany spustTak
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaKomora
Rodzaj napęduSprężyna
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]2450
ŁożePolimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Perfecta RS30 4,5 mm