Wiatrówka Karabinek Hammerli Black Force 800 4,5 mm

001015629

Lekka i bardzo precyzyjna wiatrówka wykonana z klasyczną lufą łamaną. Sprawdzi się znakomicie jako narzędzie do ćwiczenia celnych strzelań na średnich oraz dużych dystansach.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 1142
  • EAN: 4000844586421
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 1
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 w 1

Wiatrówka Karabinek Hammerli Black Force 800 4,5 mm

Hammerlli Black Force 800 4,5 mm to wiatrówka z klasycznie łamaną konstrukcją. Dzięki prostej i lekkiej, polimerowej konstrukcji nadaje się znakomicie zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych strzelców. Łoże przednie posiada ryflowania przeciwpoślizgowe, identycznie jak na chwycie. Kolba na końcu została wyposażona w gumową stopkę absorbująca odrzut i zwiększającą stabilność wiatrówki. Wiatrówka ta strzela śrutem 4,5, mm Diabolo a jej energia wylotowa nie przekracza 7,5 J. W praktyce oznacza, że do jej posiadania nie jest wymagane pozwolenie. Do modelu istnieje możliwość zamocowania dodatkowego oporządzenia w postaci lunety poprzez szynę 11 mm.

Sprawdź, jak Wiatrówka Karabinek Hammerli Black Force 800 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Precyzyjna lufa i przyrządy celownicze

W wiatrówce Hammerli Black Force 800 4,5 mm zastosowano metalową lufę z czarną oksydą zabezpieczającą, wyposażoną w gwint nadający śrucinie ruch wirowy. Ma to korzystny wpływ na zasięg wiatrówki oraz jej celność na różnych dystansach. Na komorę naniesiono klasyczną mechaniczną szczerbinkę z kilkoma nastawami, z przodu lufy zainstalowano muszkę z czerwonym światłowodowym punktem celowniczym ułatwiającym celowanie po zmroku. Przeładowanie wiatrówki odbywa się poprzez złamanie lufy, a następnie wprowadzeniu pojedynczej śruciny do komory. Spust pracuje w trybie wyłącznie pojedynczego działania. 

Komora na śrut w wiatrówce łamanej

gwintowana lufa

Zabezpieczenia w wiatrówce Hammerli Black Force 800 4,5 mm

Wiatrówka Hammerli Black Force 800 kal. 5,5 mm została fabrycznie wyposażona w odpowiednie zabezpieczenia w postaci przesuwnego bezpiecznika umiejscowionego w tylnej części tłoka. Jest on łatwy do dosięgnięcia przez strzelca za pomocą kciuka. Dodatkowo spust posiada możliwość regulacji siły nacisku w zależności od preferencji użytkownika. 

Wiatrówka Karabinek Hammerli Black Force 800 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]1142
EAN4000844586421
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta2.4976
MarkaHammerli
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]1
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s]175
Regulowany spustTak
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaKomora
Rodzaj napęduCO2 12 g
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]3300
ŁożePolimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Hammerli Black Force 800 4,5 mm