Airsoft Pistolet ELITE FORCE 1911 Tac 6 mm CO2

001015642

Doskonały pistolet dla każdego, kto poszukuje celnej i ergonomicznej repliki asg. Dzięki dodatkowej szynie 22 m możesz ją rozbudowywać i poszerzać funkcjonalność o dodatkowe gadżety.

  • Bezpiecznik: Manualny oraz automatyczny
  • Długość [mm]: 220
  • EAN: 4000844558701
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 20
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 499,00 zł Regular Price 699,00 zł
DostępnyDostępny
001015642
pistolet

Airsoft Pistolet ELITE FORCE 1911 Tac 6 mm CO2

Pistolet Airsoft ELITE FORCE 1911 Tac 6 mm CO2 to konstrukcja, która bazuje na legendarnym pistolecie amerykańskich sił lądowych Colt Government 1911. Model dostosowano do nowoczesnych standardów poprzez instalację uniwersalnej szyny montażowej 22 mm. Pozwala ona na zamocowanie opcjonalnego celownika laserowego czy też latarki. Poprawieniu uległy również nacięcia na zamku oraz powiększono przyrządy celownicze i dodano większą stopkę do magazynka. Replika posiada polimerowe okładziny chwyty ze specjalnym, antypoślizgowym teksturowaniem. Zarówno zamek jak i szkielet pistoletu wykonano w całości z metalu. 

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet ELITE FORCE 1911 Tac 6 mm CO2 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Solidna konstrukcja i gazowe zasilanie

Dzięki zastosowani metalowych elementów replika posiada wagę zbliżoną do oryginału i jest bardzo solidna co dodatkowo zwiększa wrażenie trzymania prawdziwej broni. Chwyt pistoletowy został tak zaprojektowany, aby bardzo dobrze leżał w dłoni i nie ślizgał się w niej - czemu mają zapobiegać głębokie wyżłobienia na okładkach oraz poziome wycięcia w jego tylnej części. Mechanizm spustowy repliki opiera się o spust wyłącznie pojedynczego działania. Zasilanie odbywa się poprzez standardowe kapsułki CO2 o wadze 12 gramów umiejscawiane w pełnowymiarowym magazynku wsuwanym w chwyt. Pozwoliło to również zachować realistyczne zachowanie broni poprzez zastosowanie mechanizmu Blow-Back.

Kobieta ucząca się strzelać z instruktorem

Zabezpieczenia oraz manipulatory w ELITE FORCE 1911 Tac 6 mm

Pistolet ELITE FORCE 1911 Tac 6 mm CO2 zastosowano odpowiednie zabezpieczenia w postaci skrzydełkowego bezpiecznika nastawnego zdublowanego po lewej i prawej stronie szkieletu, tuż nad kciukiem. W pozycji uniesionej blokuje on zamek oraz spust uniemożliwiając przeładowanie i oddanie strzału. Tuż obok znajduje się dźwignia zatrzasku zamka. Dodatkowy bezpiecznik automatyczny umiejscowiony jest w tylnej części chwytu i wymusza prawidłowe ułożenie dłoni przy składania się do strzału. Element zwalniający magazynek znajduje się po lewej stronie szkieletu i ma postać okrągłego przycisku. Pistolet ma również klasyczne przyrządy celownicze w postaci nieruchomej muszki oraz szczerbinki. 

Airsoft Pistolet ELITE FORCE 1911 Tac 6 mm CO2
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły pistoletów zasilanych na Green Gas i CO2. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny oraz automatyczny
Długość [mm]220
EAN4000844558701
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania20
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.5955
MarkaElite Force
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]15
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]115
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]908

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet ELITE FORCE 1911 Tac 6 mm CO2
Polecane produkty: