Airsoft Pisolet ELITE FORCE Racegun SET 6 mm CO2

001015644

Doskonała replika ASG dla każdego, kto chce ćwiczyć celne i dynamiczne strzelanie do celów na bliższe oraz dalsze odległości. Dzięki szynom 22 m możesz go praktycznie dowolnie rozbudowywać i poszerzać funkcjonalność o dodatkowe gadżety.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 265
  • EAN: 4000844613585
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 20
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 599,00 zł Regular Price 899,00 zł
DostępnyDostępny
001015644
pistolet

Airsoft Pisolet ELITE FORCE Racegun SET 6 mm CO2

Pistolet ASG ELITE FORCE Racegun SET to nietypowa i autorska konstrukcja niemieckiej marki Umarex. Celem, który przyświecał jej wykonaniu było stworzenie krótkiej repliki przeznaczonej do precyzyjnego strzelania na małe oraz średnie dystanse, oraz wyposażonej w możliwość mocowania opcjonalnego oporządzenia jak kolimator, latarka, laser czy luneta o niewielkim powiększeniu. Z tego względu zdecydowano się zastosować stelaż opierający się o szkielet broni z zainstalowaną na szczycie szyną RIS 22 mm. Dzięki temu, że nie znajduje się ona na ruchomym podczas strzału zamku, punkt celowania nie ulega za każdym razem przesunięciu. Dodatkowo szyna znajduje się pod lufą i może posłużyć do montażu opcjonalnej latarki i celownika laserowego. Na końcu lufy umieszczono atrapę kompensatora podrzutu. 

Sprawdź, jak Airsoft Pisolet ELITE FORCE Racegun SET 6 mm CO2 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Solidna konstrukcja i gazowe zasilanie

Replikę pistoletu oparto w znacznej mierze z metalu (zamek, szkielet) oraz niewielu elementach polimerowych. Mimo to jest ona lekka i może być noszona w formie broni bocznej podczas rozgrywek ASG bez niekorzystnego zwiększania wagi. Chwyt pistoletowy został tak zaprojektowany, aby bardzo dobrze leżał w dłoni i nie ślizgał się w niej - czemu mają zapobiegać specjalne podcięcia na palce oraz tekstura po bokach. Mechanizm spustowy repliki opiera się o spust wyłącznie pojedynczego działania. Zasilanie odbywa się poprzez standardowe kapsułki CO2 o wadze 12 gramów umiejscawiane w pełnowymiarowym magazynku wsuwanym w chwyt. Pozwoliło to również na realistyczne zachowanie broni i zastosowanie mechanizmu Blow-Back.  

Airsoft Pisolet ELITE FORCE Racegun SET 6 mm CO2

Zabezpieczenia oraz manipulatory w modelu ELITE FORCE Racegun SET 6 mm CO2

W ELITE FORCE Racegun SET 6 mm zastosowano odpowiednie zabezpieczenia w postaci skrzydełkowego bezpiecznika nastawnego umiejscowionego po lewej i prawej stronie szkieletu, tuż nad kciukiem. Przypomina on w swoim działanie ten z pistoletu Colt M1911. W pozycji uniesionej blokuje on zamek oraz spust uniemożliwiając przeładowanie i oddanie strzału. Tuż obok znajduje się dźwignia zatrzasku zamka. Element zwalniający magazynek znajduje się po lewej stronie szkieletu i ma postać dużego przycisku, co sprzyja szybkiej wymianie magazynka. Pistolet ma również klasyczne przyrządy celownicze w postaci nieruchomej muszki oraz szczerbinki z elementami światłowodowymi. 

Airsoft Pisolet ELITE FORCE Racegun SET 6 mm CO2
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły pistoletów zasilanych na Green Gas i CO2. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]265
EAN4000844613585
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania20
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.6337-1
MarkaElite Force
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]16
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]140
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]1300

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pisolet ELITE FORCE Racegun SET 6 mm CO2