Airsoft Rewolwer Ruger SuperHawk 8" 6 mm CO2 Chrom Bicolor

001015769

Znakomity rewolwer wyprodukowany przy współpracy marki Umarex oraz firmy Ruger. Cechuje się nowoczesny kształtami, szyną montażową pod celownik, zasilaniem na CO2. Rewolwer ten idealnie nada się na rozgrywki dla początkujących oraz średniozaawansowanych graczy ASG.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.5681
  • Marka: Ruger
  • Kaliber [mm]: 6
  • Prędkość początkowa [m/s]: 200
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 399,00 zł Regular Price 799,00 zł
DostępnyDostępny
001015769
rewolwer

Airsoft Rewolwer Ruger SuperHawk 8" 6 mm CO2 Chrom Bicolor

Rewolwer ASG Ruger SuperHawk to jedna z replik popularnych zwłaszcza w stanach rewolwerów marki Ruger. Firma ta od wielu lat zajmuje się produkcją broni palnej a jej specjalnością są rewolwery o unikalnych kształtach oraz dużej sile ognia, służące głównie do polowań i samoobrony. Replika rewolweru SuperHawk to konstrukcja wykonana z połączenia aluminium oraz polimerów. Szkielet rewolweru, wraz z lufą, spustem oraz kurkiem jest metalowy, natomiast przyrządy celownicze oraz okładziny chwytu to solidny materiał ABS. Model ten wyposażony jest w lufę o długości 8 cali (20,32 cm) oraz okładziny chwytu w kolorze brązowym.

Sprawdź, jak Airsoft Rewolwer Ruger SuperHawk 8" 6 mm CO2 Chrom Bicolor wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Spust oraz przyrządy celownicze

Spust w rewolwerze Ruger Redhawk umożliwia oddawanie strzałów w trybie pojedynczego działania oraz z samonapinania- co umożliwia szybkie oddawanie następujących po sobie strzałów, które z uwagi na mechanikę rewolweru mają duże znaczenie. Na przyrządy celownicze składają się elementy takie jak nieregulowana muszka oraz regulowana w pionie, oraz poziomie szczerbinka. Kulki w replice są ładowane bezpośrednio do wychylnego na lewą stronę bębna, mieszczącego 8 kul.

Gracze airsoft podczas dynamicznej rozgrywki

Zasilanie i szyna montażowa w rewolwerze Ruger SuperHawk 8 cali CO2 Chrom Bicolor

Rewolwer SuperHawk Chrom 8 cali jest zasilany za pomocą kapsuł zawierających stężony CO2. Kapsuły te montowane są wewnątrz rękojeści rewolweru, po uprzednim zsunięciu okładzin chwytu. Napęd CO2 pozwala na generowanie dużej prędkości wylotowej kulki oraz jest lepszy niż Green Gas gdy temperatura otoczenia spadnie poniżej zera. Na grzbietowej części szkieletu, producent umieścił uniwersalną szynę montażową w standardzie 22 mm. Za jej pomocą możesz zamocować do rewolweru celownik optyczny bądź kolimator. 

Airsoft Rewolwer Ruger SuperHawk 8 cali chrom bicolor

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.5681
MarkaRuger
Kaliber [mm]6
Prędkość początkowa [m/s]200
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Rodzaj napęduCO2 12 g
PrzeładowaniePółautomatyczne
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaBęben
Pojemność magazynka [szt.]8
System spustowySA/DA
BezpiecznikManualny
Szyna akcesoryjnaTak
Przyrządy celowniczeStałe
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Długość [mm]345
Waga [g]990
EAN4000844430403
Gwarancja24 miesiące
Na ratyTak