Airsoft Rewolwer Ruger SuperHawk 6" 6 mm CO2 Chrom Bicolor

001015770

Znakomity rewolwer wyprodukowany przy współpracy marki Umarex oraz firmy Ruger. Cechuje się nowoczesny kształtami, szyną montażową pod celownik, zasilaniem na CO2. Rewolwer ten idealnie nada się na rozgrywki dla początkujących oraz średniozaawansowanych graczy ASG.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 295
  • EAN: 4000844455383
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 20
Przewiń do pełnej specyfikacji
669,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001015770
rewolwer

Airsoft Rewolwer Ruger SuperHawk 6" 6 mm CO2 Chrom Bicolor

Rewolwer ASG Ruger SuperHawk to jedna z replik popularnych zwłaszcza w stanach rewolwerów marki Ruger. Firma ta od wielu lat zajmuje się produkcją broni palnej a jej specjalnością są rewolwery o unikalnych kształtach oraz dużej sile ognia, służące głównie do polowań i samoobrony. Replika rewolweru SuperHawk to konstrukcja wykonana z połączenia aluminium oraz polimerów. Szkielet rewolweru, wraz z lufą, spustem oraz kurkiem jest metalowy, natomiast przyrządy celownicze oraz okładziny chwytu to solidny materiał ABS. Model ten wyposażony jest w lufę o długości 6 cali (15,24 cm).

Sprawdź, jak Airsoft Rewolwer Ruger SuperHawk 6" 6 mm CO2 Chrom Bicolor wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Spust oraz przyrządy celownicze

Spust w rewolwerze Ruger Superhawk umożliwia oddawanie strzałów w trybie pojedynczego działania oraz z samonapinania- co umożliwia szybkie oddawanie następujących po sobie strzałów, które z uwagi na mechanikę rewolweru mają duże znaczenie. Na przyrządy celownicze składają się elementy takie jak nieregulowana muszka oraz regulowana w pionie, oraz poziomie szczerbinka. Kulki w replice są ładowane bezpośrednio do wychylnego na lewą stronę bębna, mieszczącego 8 kul.

Gracze airsoft podczas dynamicznej rozgrywki

Zasilanie i szyna montażowa w rewolwerze Ruger SuperHawk 6 cali CO2 Chrom

Rewolwer SuperHawk Chrom jest zasilany za pomocą kapsuł zawierających stężony CO2. Kapsuły te montowane są wewnątrz rękojeści rewolweru, po uprzednim zsunięciu okładzin chwytu. Napęd CO2 pozwala na generowanie dużej prędkości wylotowej kulki oraz jest niezawodniejszy od Green Gas'u gdy temperatura otoczenia spadnie poniżej zera. Na grzbietowej części szkieletu, producent umieścił uniwersalną szynę montażową w standardzie 22 mm. Za jej pomocą możesz zamocować do rewolweru celownik optyczny bądź kolimator. 

Airsoft Rewolwer Ruger SuperHawk 6 cali chrom

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]295
EAN4000844455383
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania20
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.5781
MarkaRuger
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]8
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]170
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
System spustowySA/DA
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]918

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Rewolwer Ruger SuperHawk 6" 6 mm CO2 Chrom Bicolor