Gogle taktyczne przeznaczone do noszenia ciągłego nawet przez wiele godzin. Otwory umieszczone w oprawie zapewniają wymianę powietrza, co zmniejsza ryzyko zaparowania wizjera i pozwala zachować pełny obraz pola rozgrywki niezależnie od długości jej trwania.

  • Kolor: Czarny
  • EAN: 5707843045544
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 17009
  • Marka: ActionSportGames
  • Producent: ActionSportGames
Przewiń do pełnej specyfikacji
159,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001015946
nowość

Gogle taktyczne ASG

Gogle taktyczne zapewniające bezpieczeństwo oczom w trakcie strzelanek ASG. Szkła wykonano z wytrzymałego, podwójnego, przezroczystego poliwęglanu o wytrzymałości mechanicznej wg normy B (uderzenia obiektu o wadze 0,86 g poruszającego się z prędkością 120 m/s) oraz normy T (uderzenia z dużą prędkością rozżarzonych drobin). Wizjer wykonano w taki sposób, aby nie zniekształcał obrazu nawet na skraju pola widzenia. Stabilne przyleganie do twarzy zapewnia profilowana oprawa z termogumy oraz regulowana opaska.Gogle taktyczne ASG

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film pokazujący, jak chronić swój wzrok podczas strzelania oraz jakich zasad należy przestrzegać. Dowiedz się więcej, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący przebieg szkolenia od podstaw ze strzelectwa dynamicznego w Grom Academy. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowany przez nas materiał.

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN5707843045544
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta17009
MarkaActionSportGames
ProducentActionSportGames
Rodzaj okularówOchronne

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gogle taktyczne ASG