Airsoft Pistolet ASG Commander DP18 6 mm CO2

001016022

Lekka i bardzo ergonomiczna konstrukcja airsoftowa, dodatkowo zasilana sprężonym CO2 i wyposażona w odrzucany po każdym strzale metalowy zamek. Doskonale nada się jako broń boczna dla początkujących jak i zaawansowanych strzelców.

  • Długość [mm]: 200
  • EAN: 5707843074094
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kaliber [mm]: 6
  • Kod producenta: 19084
Przewiń do pełnej specyfikacji
599,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001016022

Airsoft Pistolet ASG Commander DP18 6 mm CO2

Pistolet ASG Commander DP18 to zasilania przy pomocy CO2 replika asg bazująca na kilku bardzo popularnych pistoletach z polimerowymi szkieletami na ostrą amunicję, powszechnie występujących na rynku. Producent zdecydował się wykorzystać najlepsze dostępne rozwiązania i ten sposób stworzył bardzo udaną konstrukcję o dużej ergonomii i niewielkiej wadze. Korpus broni wykonano z mocnego polimeru ABS, natomiast zamek jest w całości metalowy. Replika posiada klasyczne przyrządy celownicze ze światłowodami zwiększającymi ich widoczność w ciemnych pomieszczeniach. Przed kabłąkiem spustowym znajduje się uniwersalna szyna montażowa 22 mm dostosowana pod latarkę lub wskaźnik laserowy. 

Airsoft Pistolet ASG Commander DP18 6 mm CO2

Pełnowymiarowy magazynek i system Blow-Back

Pistolet Commander DP18 posiada pełnowymiarowy magazynek Low-Cap mocowany w chwycie repliki. Stanowi on nie tylko zasobnik amunicji, ale również jest miejscem mocowania zasilania gazowego - kapusły CO2 o wadze 12 gramów. Dzięki temu rodzajowi napędu replika jest w stanie wygenerować prędkość początkową kulki na poziomie 309 FPS. Nadaje się więc na bliskie i średnie dystanse. Dodatkowym atrybutem zwiększającym realizm podczas strzelania jest obecność odrzucanego po każdy strzale zamku tzw. systemu Blow-Back. Po wystrzeleniu ostatniego naboju replika daje jasny sygnał o konieczności przeładowania w postaci zatrzymanego na zaczepie w tylnym położeniu zamka. 

człowiek z pistoletem

>

System spustowy w ASG Commander DP18 6 mm oraz zabezpieczenia

W modelu ASG Commander DP18 6 mm zastosowano spust wyłącznie pojedynczego działania (SA). Umożliwia on szybkie i precyzyjne oddawanie kolejnych strzałów z uwagi na krótką drogę do momentu pełnego ściągnięcia. Również ze względu na jego stosunkową lekkość w broni tej zdecydowano się zastosować bezpiecznik spustowy w postaci wkomponowanego w język wahliwego listka. W sytuacji gdy broń upadnie na ziemię, uniemożliwi on sile bezwładności na ściągnięci spustu i tym samym wystrzałowi repliki. 

Airsoft Pistolet ASG Commander DP18 6 mm CO2 opakowanie

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły pistoletów zasilanych na Green Gas i CO2. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm]200
EAN5707843074094
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Kaliber [mm]6
Kod producenta19084
MarkaActionSportGames
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]24
ProducentActionSportGames
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]96
Rodzaj amunicjiKulki BB 6 mm
Rodzaj magazynkaLow-cap
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]770

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet ASG Commander DP18 6 mm CO2
Polecane produkty: