Airsoft Pistolet CZ P-09 Optic Ready 6 mm CO2

Ceska Zbrojovka
001016043

Replika klasyki wśród broni palnej - pistoletu CZ P-09, tutaj także wyposażonego w możliwość zainstalowania celownika kolimatorowego oraz atrapy tłumika dźwięku. Pistolet posiada prostą budowę umożliwiającą obsługę nawet mniej obeznanym użytkownikom.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 223
  • EAN: 5707843083645
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kaliber [mm]: 6
Przewiń do pełnej specyfikacji
899,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001016043

Airsoft Pistolet CZ P-09 Optic Ready 6 mm CO2

Pistolet CZ P-09 Optic Ready jest wierną, licencyjną repliką palnej wersji Czeskiego pistoletu CZ P-09. Dodatkowo producent zdecydował się wyposażyć ten model w dodatkową szynę montażową w standardzie 22 mm na korpusie zamka. Pozwala ona na zainstalowanie na broni celownika kolimatorowego, ułatwiającego dynamiczne celowanie i strzelanie na większe odległości. Dodatkowo lufę pistoletu przedłużono i wyposażono w gwint umożliwiający zainstalowanie opcjonalnej atrapy tłumika dźwięku. Szkielet prezentowanego modelu wykonano w całości z mocnego polimeru, jedynymi metalowymi elementami są lufa oraz mechanizmy wewnętrzne. Replika idealnie nadaje się jako broń boczna dla doświadczonych fanów rozgrywek asg. 

Airsoft Pistolet CZ P-09 Optic Ready 6 mm CO2

Pełnowymiarowy magazynek i system Blow-Back

Pistolet CZ P-09 Optic Ready wyposażono w pełnowymiarowy magazynek Mid-Cap mocowany w chwycie repliki. Stanowi on nie tylko zasobnik amunicji, ale również jest miejscem mocowania zasilania gazowego - kapusły CO2 o wadze 12 gramów. Dzięki temu rodzajowi napędu replika jest w stanie wygenerować prędkość początkową kulki na poziomie 328 FPS. Nadaje się więc na bliskie i średnie dystanse. Dodatkowym atrybutem zwiększającym realizm podczas strzelania jest obecność odrzucanego po każdy strzale zamku tzw. systemu Blow-Back. Po wystrzeleniu ostatniego naboju replika daje jasny sygnał o konieczności przeładowania w postaci zatrzymanego na zaczepie w tylnym położeniu zamka. 

Airsoft Pistolet CZ P-09 Optic Ready 6 mm CO2

System spustowy w CZ P-09 Optic Ready 6 mm oraz zabezpieczenia

W modelu CZ P-09 Optic Ready 6 mm zastosowano spust podwójnego i pojedynczego działania (DA/SA). System taki umożliwia pracę na spuście o krótkiej drodze do momentu padnięcia strzału oraz o długiej - z samonapinaniem. Zastosowanie takiego mechanizmu było podyktowane między innymi obecnością skrzydełkowego bezpiecznika/decockera. Umożliwia on bezpiecznie opuszczenie kurka na załadowany pistolet bez ryzyka wystrzału. Od tego momentu spust będzie posiadał długą drogę przy ściąganiu, co ma zapobiec przypadkowemu wystrzałowi w razie upadku broni czy też nauki strzelania. Pistolet można rozebrać do czyszczenia w sposób praktycznie identyczny jak w palnej wersji. 

Airsoft Pistolet CZ P-09 Optic Ready 6 mm CO2 prawy bok

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły pistoletów zasilanych na Green Gas i CO2. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]223
EAN5707843083645
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Kaliber [mm]6
Kod producenta19600
MarkaCeska Zbrojovka
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]25
ProducentActionSportGames
Prędkość początkowa [m/s]100
Rodzaj amunicjiKulki BB 6 mm
Rodzaj magazynkaLow-cap
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowyDouble Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]920

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet CZ P-09 Optic Ready 6 mm CO2