Strzelba RAM T4E HDS 68 lupara ZESTAW 30 CO2 50 kule metal

T4E
001016198

HDS 68 T4E Lupara kal. 68 to skonstruowana przez niemieckiego producenta uzbrojenia - firmę Umarex strzelba dostępna bez zezwolenia. Dzięki jej potężnej mocy dochodzącej do 16 J ochronisz swój dom przed niespodziewanym atakiem. W zestawie otrzymujesz 100 sztuk kul metalowych oraz 30 kapsuł CO2

  • Bezpiecznik: Manualny oraz automatyczny
  • Długość [mm]: 490
  • EAN: 6090010161987
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 20
Przewiń do pełnej specyfikacji
rewolwer

Strzelba lupara T4E HDS68 68 cala RB

Don Corleone w filmie "Ojciec Chrzestny" powtarzał, że rodzina i przyjaciele to najcenniejszy dar. Jeśli chcesz chronić swoją rodzinę i najbliższych przed złem, które pojawia się nagle i zakłóca Twój spokój, musisz mieć odpowiednie narzędzia do obrony. Prezentujemy najmocniejszą na rynku i dostępną bez zezwolenia, strzelbę obronną - T4E HDS68.

Strzelba zaprojektowana w Niemczech i zaprezentowana po raz pierwszy na targach IWA w 2019 roku, charakteryzuje się rozwiązaniami niedostępnymi w innych konstrukcjach. Nowoczesny system zasilania oparty na technologii Emergency System wraz z dwoma lufami skutkują niesamowicie dużą siłą ognia. Za pośrednictwem strzelby możesz skutecznie trenować swe umiejętności, a w sytuacji zagrożenia bez problemu obronisz się przed zagrożeniem.

Abyś mógł rozpocząć trening od razu po wyjęciu strzelby z pudełka, stworzyliśmy dla Ciebie wyjątkowy, duży zestaw, w którym dodatkowo otrzymasz 30 sztuk kapsuł CO2 oraz 50 sztuk kul aluminiowych kalibrze .68 cali.

Sprawdź jak strzelba Umarex HDS .68 T4E lupara kal. .68 cala wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
rewolwer obronny

Strzelba do obrony osobistej

Cechą wyróżniającą  strzelbę lupara T4E HDS68 na tle innych konstrukcji RAM tego typu, jest system łączący dwie lufy. Wraz z wydajnym systemem zasilania, pozwalają one na wygenerowanie siły kuli dochodzącej do 16 J. Warto zaznaczyć, że oferowana wersja jest niemal dwukrotnie mocniejsza niż modele sprzedawane na rynku niemieckim. Dzięki dużej sile postrzał z broni jest odczuwalny nawet przez grube ubranie, tak więc napastnik nie ma możliwości osłonięcia się bez wykorzystania kamizelki lub tarczy. Dwie gładkie lufy, pozwalają oddawać strzały w kilku trybach. Dzięki specjalnemu systemowi możesz wybrać czy strzelasz z lewej, czy też z prawej lufy. Co więcej, w razie potrzeby możesz oddać strzał z dwóch luf naraz.

Włamywacz

ikona

System zasilania i Emergency System

Strzelba Lupara jest zasilana poprzez standardowe kapsułki CO2 o wadze 12 gramów montowanych w rękojeści. Opatentowana technologia Emergency System sprawia, że pełna kapsuła ze sprężonym gazem, umieszczona w broni może być bezpiecznie przechowywana przez długi czas. Dopiero w sytuacji zagrożenia, dociśnięcie nakrętki znajdującej się w dolnej części chwytu przebija kapsułę uwalniając gaz. Powoduje to aktywacje wskaźnika przebicia naboju CO2 umieszczonego w tylnej części broni. System szybkiego przebicia kapsuły sprawia, że Twoja strzelba jest gotowa do działania w każdej chwili, przez co możesz przechowywać ją bezpiecznie w domu lub samochodzie. Obecność uniwersalnej szyny montażowej pozwala to na zainstalowanie opcjonalnej latarki taktycznej lub celownika laserowego.

Za bezpieczeństwo odpowiada, bezpiecznik spustowy zapobiegający przypadkowemu wystrzałowi broni.

Lupara HDS68 strzelba Umarex
 

Kule aluminiowe kal .68 cala - 50 szt.

W zestawie z pistoletem znajdują się również uniwersalne kule aluminiowe w kalibrze .68 cala (17,2 mm) od firmy Umarex. Dzięki wykonaniu z zastosowaniem najwyższej jakości stopu aluminiowego posiadają one bardzo dobrą balistykę na małych i średnich dystansach oraz ogromną moc obalającą jak na ten typ amunicji. Napastnik po wielokrotnym trafieniu takim rodzajem kul nie będzie w stanie kontynuować walki lub ucieczki. Opakowanie mieści 50 sztuk. 

Kule aluminiowe Umarex 100 sztuk

Kapsuły CO2 - 30 szt

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość mechanizmów wewnętrznych broni oraz wysoką kulturę pracy elementów broni. Zestaw zawiera 30 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kule gumowe - 50 szt

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny oraz automatyczny
Długość [mm]490
EAN6090010161987
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania20
Kaliber [cal].68
Kod producenta2.4764.SET.30CO2.100
MarkaT4E
Materiał korpusuPolimerowy
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]2
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]99
Rodzaj amunicjiKule .68 cala
Rodzaj magazynkaKomora
Rodzaj napęduCO2 12 g
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]1700

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Strzelba RAM T4E HDS 68 lupara ZESTAW 30 CO2 50 kule metal