Airsoft Karabinek RK74 CQB 6 mm

G&G Armament
001016615

Karabinek airsoft z taktycznej linii dający duże możliwości modyfikacji. Dwustronna dźwignia przeładowania posiada możliwość blokady w tylnym położeniu, dzięki czemu ma się łatwiejszy dostęp do regulacji systemu Hop-up.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 690
  • Długość lufy [mm]: 233
  • EAN: 6090010166159
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 399,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001016615
2 w 1

Airsoft Karabinek RK74 CQB 6 mm

RK74 CQB to replika ASG karabinka z rodziny AK, która świetnie sprawdzi się w rozgrywkach na bliskim i średnim dystansie. Korpus repliki, prowadnicę kolby, zespół muszki, urządzenie wylotowe oraz chwyt przedni wykonano z wysokiej jakości metalu. Z wytrzymałego polimeru wykonano kolbę oraz profilowany chwyt pistoletowy o antypoślizgowej fakturze. Długość całkowita repliki wynosi 780 mm, a jej waga to 2,94 kg. Karabinek wyposażono w system ETU (Electronic Trigger Unit) dający możliwość programowania trybów prowadzenia ognia.Airsoft Karabinek RK74 CQB 6 mm

bezpieczeństwo

Gearbox i zasilanie

Elektryczna replika posiada oparty na metalowych łożyskach 8 mm gearbox v3 napędzany silnikiem IFRIT 25K High Torque. Została ona wyposażona w układ elektroniczny typu MOSFET będący dobrym uzupełnieniem systemu ETU. Układ z tym tranzystorem pozwala na to, aby prąd płynący bezpośrednio z akumulatora omijał styki, co zapobiega pojawianiu się na nich osadu mogącego skutkować ich przepaleniem się i co za tym idzie potrzebą wymiany. Bazowa prędkość początkowa wynosi ok. 400 FPS. Magazynek Mid-cap mieści w swoim wnętrzu 115 kulek w standardowym kalibrze 6 mm.

Chłopak podczas rozgrywki ASG

wydajność

Akcesoria i możliwość montowania rozszerzeń

W zestawie wraz z karabinkiem znajdują się magazynek oraz instrukcja obsługi. Z racji, że karabinek wywodzi się z typowo taktycznej linii producenta użytkownik ma dużą możliwość doboru akcesoriów wedle własnych preferencji. Szyny RIS umieszczono na chwycie przednim i grzbiecie repliki. Na jego bokach zamontowano system KeyMod dający jeszcze większe pole manewru w doborze ewentualnych modyfikacji. Na szynie znajdującej się na grzebiecie pokrywy zamka można przymocować dowolny celownik optoelektroniczny, natomiast na pozostałych dobrym wyborem będzie np. latarka lub celownik laserowy.

Airsoft Karabinek RK74 CQB 6 mm bok

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]690
Długość lufy [mm]233
EAN6090010166159
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Kaliber [mm]6
MarkaG&G Armament
Pojemność magazynka [szt.]115
ProducentG&G Armament
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeRegulowana muszka
Prędkość początkowa [m/s]122
Regulowana kolbaTak
Rodzaj amunicjiKulki BB 6 mm
Rodzaj magazynkaHi-cap
Rodzaj napęduElektryczny
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy/Ciągły
Waga [g]2760

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Karabinek RK74 CQB 6 mm