Termos obiadowy Thermos King Food Jar 0.71L Gun Metal

001016783

Niezawodne naczynie obiadowe kultowej już marki Thermos. Wykonane z użyciem najwyższej jakości stali nierdzewnej dodatkowo pokrytej antypoślizgową warstwą, sprawdzi się podczas campingu, wycieczki czy biwaku w terenie. Dodatkowo wyposażono go w zakrętkę ze składaną łyżeczką.

  • Producent: Thermos
  • Kod producenta: TH-173054
  • Marka: Thermos
  • Pojemność [ml]: 710
  • Model: King Food Jar 0.71 L
  • Materiał wykonania: Stal nierdzewna
Przewiń do pełnej specyfikacji
249,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001016783

Termos obiadowy Thermos King Food Jar 0.71L Gun Metal

Naczynie obiadowe Thermos King Food Jar 0,71 L to bardzo wygodny rodzaj średniej wielkości termosu służącego do przechowywania oraz transportu żywności w trakcie podróży, spaceru po okolicy czy też wypadu w teren o charakterze bushcraftowym. Dzięki zastosowaniu podwójnych ścianek i specjalnego wkładu thermax, naczynie to utrzymuje ciepło zawartości przez około 14 godzin, a w przypadku zimnego posiłku - utrzymuje je schłodzone przez 24 h. Konstrukcja King Food Jar charakteryzuje się szczelnością, co gwarantuje, że zawartość nie będzie przeciekać do torby czy plecaka w trakcie przemieszczania się. Co więcej, każdy element zestawu jest całkowicie wolny od szkodliwego BPA. Zakrętka termosu może posłużyć jako kubeczek lub niewielka miseczka. Na korku znaleźć można miejsce na specjalnie zaprojektowaną, składaną łyżeczkę załączoną do zestawu. 

Termos obiadowy Thermos King Food Jar 0.71 L

Ergonomiczne wykonanie termosu obiadowego

Konstrukcja termosu obiadowego King Food Jar 0.71L została zaprojektowana przez specjalistów, tak aby spełniała wszelkie oczekiwania użytkowników. Dzięki temu naczynie nie zajmuje dużo miejsca, jest bardzo wygodne i intuicyjne w obsłudze oraz zapobiega ryzyku oparzenia się gorącą zawartością. Dzięki składanej łyżeczce załączonej do zestawu nie będziesz musiał martwić się o noszenie sztućca osobno. Za sprawą wykonania głównej części termosu ze stali nierdzewnej nie ma obawy o jego korozję nawet w przypadku pozostawienia w nim zawartości. Średnica głównego otworu wynosi 7 cm a ścianki posiadają izolację próżniową. 

Termos obiadowy Thermos King Food Jar 0.71L łyżeczka

Duży wybór różnorodnych wariantów marki Thermos

Termosy marki Thermos, a zwłaszcza modele z serii King to najwyższa możliwa jakość oraz wykonanie wśród naczyń biwakowych i outdoorowych. Każdy element został przed wdrożeniem sprawdzony pod kątem niezawodności oraz wytrzymałości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że finalny produkt spełni Twoje oczekiwania. Wśród serii znajdziesz nie tylko naczynia obiadowe, ale także klasyczne termosy kompaktowe oraz duże pojemniki na żywność mieszczące zawartość dla kilku osób. 

Różne rodzaje termosów od marki Thermo King

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentThermos
Kod producentaTH-173054
MarkaThermos
Pojemność [ml]710
ModelKing Food Jar 0.71 L
Materiał wykonaniaStal nierdzewna
KolorGun Metal
Wysokość [mm]185
Waga [g]440
EAN5010576730541
Gwarancja60 miesięcy