Termos Thermos Moutain FFX 0.9L Original

001016790

Solidnie wykonany rodzaj termosu przeznaczonego do użytkowania w najcięższych warunkach terenowych. Wykonano go użyciem najwyższej jakości stali nierdzewnej dodatkowo pokrytej wzmocnieniami, dzięki czemu sprawdzi się podczas campingu, wycieczki czy biwaku w terenie.

  • Kolor: Brązowy
  • EAN: 5010576500618
  • Kod producenta: TH-150061
  • Marka: Thermos
  • Materiał wykonania: Stal nierdzewna
  • Model: Mountain FFX 0.9L
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 179,99 zł Regular Price 219,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001016790

Termos Thermos Moutain FFX 0.9L Original

Termos Mountain FFX o pojemności 0,9 litra to specjalistyczny rodzaj niewielkiego termosu znajdującego swoje zastosowanie w warunkach ekstremalnych na szlaku czy biwaku. Specjalna pancerna konstrukcja o dużej powierzchni i znakomitej przyczepności pozwala na jego używanie praktycznie w każdych warunkach pogodowych. Zastosowano w nim podwójne ścianki z izolacją próżniową, dzięki czemu termos doskonale utrzymuje temperaturę zawartości. W przypadku dań gorących jest to 36 h, a zimnych 40 h. Konstrukcja ze stali nierdzewnej i elementów z bioplastiku jest całkowicie wolna od szkodliwego BPA. Średnica otworu do nalewania wynosi 3,6 cm. 

Termos Thermos Moutain FFX 0.5L Original

Zwiększona wytrzymałość konstrukcji

Termos Mountain FFX ma specjalny rodzaj wzmocnień na obudowie oraz klasyczny typ zamknięcia. Korek ma postać niewielkiej zakrętki wyposażonej w żebrowania ułatwiające jego otwieranie. Od góry posiada przycisk umożliwiający otwarcie zawartości i jej łatwe nalewanie do naczyń bez ryzyka poparzenia. Solidna uszczelka przeciwdziała sączeniu się zawartości i tym samym jej rozlewaniu w plecaku czy torbie. Na korpusie, zarówno do dołu jak i od góry zamocowano polimerowe otuliny. Zwiększają one przyczepność i zapobiegają uszkodzeniom termosu na skutek upadku z wysokości. 

Termos Thermos Moutain FFX 0,5 original

Wysoka jakość modelu Thermos Moutain FFX 0.9L Original

Naczynia i pojemniki marki Thermos to najwyższa możliwa jakość oraz wykonanie wśród naczyń biwakowych i outdoorowych. Każdy element został przed wdrożeniem sprawdzony pod kątem niezawodności oraz wytrzymałości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że finalny produkt spełni Twoje oczekiwania. Wśród serii znajdziesz nie tylko naczynia obiadowe, ale także klasyczne termosy kompaktowe oraz duże pojemniki na żywność mieszczące zawartość dla kilku osób. Ważną zaletą jest również wszechstronność naczynia zarówno w codziennym użytkowaniu w formie kubka jak też naczynia podczas outdooru. 

Kobieta na łonie natury z kubkiem

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorBrązowy
EAN5010576500618
Kod producentaTH-150061
MarkaThermos
Materiał wykonaniaStal nierdzewna
ModelMountain FFX 0.9L
Pojemność [ml]900
ProducentThermos
Waga [g]360
Wysokość [mm]300

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Termos Thermos Moutain FFX 0.9L Original