Luneta obserwacyjna Delta Optical Titanium 65ED II

Delta Optical
001016884

Delta Optical Titanium 65ED II to ulepszona oraz solidna luneta, która świetnie sprawdzi się do prowadzenia obserwacji przyrody, zwierząt, krajobrazów oraz nieba. Dzięki ulepszonej optyce obraz jest wyraźny i pełen kolorów. Jest to obowiązkowa pozycja dla miłośników przyrody, myśliwych, jak i turystów.

  • Długość [mm]: 100
  • EAN: 6090010168849
  • Gwarancja: 60 miesięcy
  • Kod producenta: DO-1910
  • Kolor: Zielony
  • Liniowe pole widzenia na 1000m: 27
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 189,00 zł
teleskop

Luneta obserwacyjna Delta Optical Titanium 65ED II

Luneta obserwacyjna Delta Optical Titanium 65ED II to niezwykle proste w użytkowaniu urządzenie optyczne, które znakomicie sprawdzi się do obserwacji otaczającej przyrody, krajobrazów czy też zwierząt. Istotną zmianą, która została wprowadzona w tym modelu to zastąpienie tradycyjnego pokrętła ustawienia ostrości, pierścieniem, dzięki czemu jest mniej narażone na uszkodzenia. Co ważne, ulepszono tutaj także powłoki przeciwodbiciowe, które gwarantują lepszą sprawność w słabszych warunkach oświetlenia, a także bardzo dobre odwzorowanie barw. Model ten to znakomity wybór dla miłośników przyrody, myśliwych, czy też entuzjastów wypraw terenowych.

Luneta obserwacyjna Delta Optical Titanium 65ED II widok ogólny

oko

Sprawdzony układ optyczny i solidna obudowa

Model Titatnium 65 ED II wyposażono w 65 mm obiektyw ze szkła ED, a także szerokokątny okular, który posiada zmienną ogniskową. Pozwala to na sprawną regulację powiększenia w zakresie od 15x do aż 45x. Co więcej, za sprawą odsunięcia źrenicy wyjściowej od okularu z tego modelu mogą korzystać także osoby z okularami korekcyjnymi. Warto też wspomnieć o obudowie lunety, którą wykonano z metalu i dodatkowo pokryto gumową powłoką. Dodatkową zaletą jest również pełna wodoszczelność lunety oraz to, że została wypełniona azotem. Eliminuje to występowanie problemu z zaparowaniem optyki w niekorzystnych warunkach. Ponadto obudowę wzbogacono o stopkę statywową z gwintem fotograficznym 1/4". Pozwoli Ci to na swobodne obracanie lunety wokół podłużnej osi.Luneta obserwacyjna Delta Optical Titanium 65ED II widok od boku

mechanizm

Akcesoria dodatkowe wraz z lunetą obserwacyjną Delta Optical Titanium 65 ED II

W zestawie z lunetą obserwacyjną Delta Optical Titanium 65 ED II otrzymujesz dodatkowo zestaw niezbędnych akcesoriów, ułatwiających transport, jak i przechowywanie lunety. W ich skład wchodzą takie elementy jak: zakrywki na okular i obiektyw, pokrowiec, okular oraz solidna walizka. Dzięki nim możesz zabrać swój nowy nabytek, gdzie tylko zapragniesz i cieszyć się obserwowaniem otaczającej Cię przyrody.

Luneta obserwacyjna Delta Optical Titanium 65ED II umieszczona na walizce transportowej

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm]100
EAN6090010168849
Gwarancja60 miesięcy
Kod producentaDO-1910
KolorZielony
Liniowe pole widzenia na 1000m27
MarkaDelta Optical
Na ratyNie
Powiększenie45
Powłoki przeciwodbicioweMC
ProducentDelta Optical

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Luneta obserwacyjna Delta Optical Titanium 65ED II