ALkomat Xblitz Alcontrol HERO

001016983

Doskonały alkomat oparty o sensor elektrochemiczny. Taki system gwarantuje bardzo wiarygodny poziom detekcji alkoholu w wydychanym powietrzu. Co więcej, urządzenie jest małe i bardzo poręczne.

  • EAN: 5902479672175
  • Gotowość do pracy [s]: 10
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: AlcoHero
  • Kolor: Czarny
  • Marka: Xblitz
Przewiń do pełnej specyfikacji
249,00 zł
alkomat

Alkomat Xblitz Alcontrol HERO

Alkomat Xblitz Hero to zaawansowane i profesjonalne urządzenie, które w szybki sposób zmierzy poziom stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Prezentowany model jest typem alkomatu elektrochemicznego, którego konstrukcja i zasada działania jest podobna do urządzeń stosowanych np. przez policję, dzięki czemu zapewnia dokładny pomiar promili alkoholu. Obsługa Xblitz HERO jest banalnie prosta i sprowadza się do zaledwie jednego przycisku. Po uruchomieniu należy odczekać kilka sekund, a następnie dmuchnąć w ustnik, by po chwili móc odczytać wynik na wyświetlaczu. Model ten posiada kieszonkowe rozmiary, dzięki czemu jego używanie będzie dla Ciebie przyjemnością. Duży ekran LCD powoduje, że interfejs wyświetlający wynik jest bardzo przejrzysty. 

Sprawdź, jak Alkomat Xblitz Alcontrol HERO wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Bateryjne zasilanie alkomatu 

Xblitz Alcontrol Hero został wyposażony przez producenta w klasyczne zasilanie bateryjne. Do tego wystarczą zaledwie dwie baterie typu AAA, czyli popularne paluszki. Ze względu na ich dostępność i łatwość w instalowaniu, możesz w praktycznie dowolnej chwili wymienić je na nowe. Co więcej, jedno takie załadowanie wystarczy na bardzo wiele użyć urządzenia, gdyż jest ono bardzo energooszczędne. Alkomat pracuje w zakresie detekcji od zera do czterech promili w wydychanym powietrzu. Tak duży zakres pozwala sprawdzić nawet osoby w bardzo silnym stanie upojenia alkoholowego, bez obaw o to, że zabraknie nam skali lub wynik będzie niemiarodajny. 

ALkomat Xblitz Alcontrol HERO podczas wykonywania pomiaru

alkomat

Darmowa kalibracja alkomatu Xblitz Alcontrol Hero

Na model Xblitz Hero producent oferuje aż 5-letnią gwarancję. Dodatkowo przez pierwszy rok od momentu zakupu będziesz mógł wykonać nieograniczoną liczbę darmowych kalibracji urządzenia w profesjonalnym serwisie. Pozwoli Ci to zapewnić jak największą precyzję jego działania. Co więcej, wraz z alkomatem otrzymujesz w zestawie baterie 2x 1.5V AAA.

Alkomat elektroniczny Xblitz Hero od boku

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN5902479672175
Gotowość do pracy [s]10
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaAlcoHero
KolorCzarny
MarkaXblitz
ProducentXblitz
Rodzaj wyświetlaczaPodświetlany LCD
Szerokość [mm]53
Temperatura pracy [°C]0-40
Typ czujnikaElektrochemiczny IV generacji
Waga [g]70
Wysokość [mm]127
Zakres pomiarowy [‰]0~2.000mg/L ; 0~0.400%BAC; 0~4.000g/L

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ALkomat Xblitz Alcontrol HERO