Alkomat elektroniczny Xblitz Unlimited

001016995

Doskonały alkomat oparty o układ scalony z wykorzystaniem półprzewodników. Taki system gwarantuje bardzo precyzyjny  miarodajny poziom detekcji alkoholu w wydychanym powietrzu. Co więcej, urządzenie jest małe i bardzo poręczne.

  • Kolor: Czarny
  • EAN: 5902479672144
  • Gotowość do pracy [s]: 60
  • Gwarancja: 60 miesięcy
  • Kod producenta: XUnlimited
  • Marka: Xblitz
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 95,00 zł Regular Price 109,00 zł
Produkt dostępny
001016995
alkomat

Alkomat elektroniczny Xblitz Unlimited

Alkomat Xblitz Unlimited jest poręcznym detektorem stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, skonstruowanym przez polską markę Xlblitz. Przedstawiony model jest rodzajem alkomatu elektronicznego z sensorem półprzewodnikowym, dzięki czemu zapewnia on bardzo dokładny pomiar promili alkoholu. Urządzenie jest również banalnie proste w obsłudze, gdyż do tego wystarczy zaledwie jeden przycisk. Po jego uruchomieniu wystarczy odczekać kilka sekund, a następnie dmuchnąć w ustnik by wyświetliło ono wynik. Co więcej, Xblitz Unlimited jest niezwykle poręczny. Jego używanie będzie dla Ciebie przyjemnością - z łatwością zmieścisz go w torebce czy kieszeni i wyciągniesz, gdy będzie Ci potrzebny. Duży ekran LCD powoduje, że interfejs wyświetlający wynik jest bardzo czytelny i przejrzysty. 

Sprawdź, jak Alkomat elektroniczny Xblitz Unlimited wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Bateryjne zasilanie alkomatu 

Xblitz Unlimited został wyposażony przez producenta w klasyczne zasilanie bateryjne. Do tego wystarczą zaledwie dwie baterie typu AA, czyli popularne paluszki. Ze względu na ich dostępność i łatwość w instalowaniu, możesz w praktycznie dowolnej chwili wymienić je na nowe. Co więcej, urządzenie jest bardzo energooszczędne. Alkomat pracuje w zakresie detekcji od zera do czterech promili w wydychanym powietrzu. Tak duży zakres pozwala sprawdzić nawet osoby w bardzo silnym stanie upojenia alkoholowego, bez obaw o to, że zabraknie nam skali lub wynik będzie niemiarodajny. 

Przyjaciele na imprezie

alkomat

Darmowa kalibracja alkomatu Xblitz Unlimited

Na model Xblitz Unlimited producent oferuje aż 5-letnią gwarancję. Dodatkowo przez pierwszy rok od momentu zakupu będziesz mógł wykonać nieograniczoną liczbę darmowych kalibracji urządzenia w profesjonalnym serwisie. Pozwoli Ci to zapewnić jak największą precyzję jego działania. Co więcej, wraz z alkomatem otrzymujesz w zestawie baterie 2x 1.5V AA.

Alkomat elektroniczny Xblitz Unlimited od boku

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN5902479672144
Gotowość do pracy [s]60
Gwarancja60 miesięcy
Kod producentaXUnlimited
MarkaXblitz
ProducentXblitz
Rodzaj wyświetlaczaPodświetlany LCD
Szerokość [mm]42
Temperatura pracy [°C]0-50
Typ czujnikaPółprzewodnikowy
Waga [g]45
Wysokość [mm]119
Zakres pomiarowy [‰]0~2.000

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat elektroniczny Xblitz Unlimited