Kleszczołapki Tick Twister

001017174

Prosty rodzaj narzędzie do usuwania kleszczy z powierzchni skóry. Ułatwia on jego wyciągnięcie w całości a co za tym idzie zmniejsza ryzyko zakażenia chorobami odkleszczowymi.

  • Producent: H3D France
  • Kod producenta: 5907690120047
  • Marka: H3D France
  • Ilość w paczce [szt.]: 2
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • EAN: 5907690120047
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 5,99 zł Regular Price 15,99 zł
DostępnyDostępny
001017174

Kleszczołapki Tick Twister  

Tick Twister to specjalnie zaprojektowane kleszczołapki służące do szybkiego i bezbolesnego usuwania kleszcza w miejscu jego wkłucia. Pozwala ono na precyzyjne pozbycie się pasożyta bez ryzyka pozostawienia w skórze jego fragmentów, które zwiększałyby ryzyko potencjalnego zakażenia groźnymi dla zdrowia chorobami odkleszczowymi. Pajęczaki te mogę roznosić takie groźne choroby jak KZM, borelioza, babeszjoza, anaplazmoza, erlichioza, riketsjozy czy wiele innych. Prawidłowe i szybkie usunięcie pasożyta ze skóry jest jednym z czynników, które znacząco redukują ryzyko przeniesienia się patogenu do krwi. Aby prawidłowo usunąć zwierzę ze skóry, należy wcześniej dobrać odpowiednią wielkość haczyka, wsunąć go pod kleszcza, przekręcić w dowolną stronę kilka razy aż kleszcz się wysunie, a następnie zdezynfekować miejsce wkłucia. 

Kleszczołapki Tick Twister

Proste i ekologiczne wykonanie Tick Twister

Materiał, z jakiego wykonano przyrząd Tick Twister to polimer będący efektem recyklingu, któremu ponownie zostają poddane po zużyciu. Dzięki temu marka ta dba o środowisko naturalne eliminując jego zanieczyszczenie. Dodatkowo dzięki solidnej budowie i wygodnej konstrukcji używanie kleszczołapki jest bardzo intuicyjne i niezwykle proste. Przyrządu można stosować zarówno u ludzi jak i u zwierząt.

Kleszczołapki Tick Twister podczas użycia

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły środków do odstraszania owadów. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentH3D France
Kod producenta5907690120047
MarkaH3D France
Ilość w paczce [szt.]2
Materiał korpusuPolimerowy
EAN5907690120047
Gwarancja24 miesiące