Kleszczołapki Tick Twister ClipBox - Red

H3D France
001017178

Kompaktowy zestaw zawierający w sobie pudełeczko z kleszczołapkami w dwóch rozmiarach. Dodatkowo dzięki zaopatrzeniu go w klips mocujący będziesz mógł go nosić zawsze przy sobie podczas wypraw o tematyce outdoorowej, survivalowej czy podczas wycieczki do lasu.

  • EAN: 6090010171788
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość w paczce [szt.]: 1
  • Kod producenta: ClipBoxRed
  • Kolor: Czerwony
  • Marka: H3D France
Przewiń do pełnej specyfikacji
19,99 zł
Produkt dostępny
001017178

Kleszczołapki Tick Twister ClipBox - Red

Tick Twister Clip Box to niewielkie pudełeczko przeznaczone do wygodnego przenoszenia specjalnie zaprojektowanych kleszczołapek. Służą one do szybkiego i bezbolesnego usuwania kleszcza w miejscu jego wkłucia. Pozwala ono na precyzyjne pozbycie się pasożyta bez ryzyka pozostawienia w skórze jego fragmentów, które zwiększałyby ryzyko potencjalnego zakażenia groźnymi dla zdrowia chorobami odkleszczowymi. Pajęczaki te mogę roznosić takie groźne choroby jak KZM, borelioza, babeszjoza, anaplazmoza, erlichioza, riketsjozy czy wiele innych. Prawidłowe i szybkie usunięcie pasożyta ze skóry jest jednym z czynników, które znacząco redukują ryzyko przeniesienia się patogenu do krwi. W zestawie z pudełeczkiem otrzymujesz dwa rozmiary kleszczy - małe oraz duże. 

Kleszczołapki Tick Twister ClipBox Red

Wygodny transport i ekologiczne wykonanie Tick Twister ClipBox

Kleszczołapki Twister ClipBox są bardzo intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu mogą z nich korzystać nawet osoby młodsze. Materiał, z jakiego wykonano przyrząd Tick Twister ClipBox to polimer będący efektem recyklingu, któremu ponownie zostają poddane po zużyciu. Za sprawą tego marka ta dba o środowisko naturalne eliminując jego zanieczyszczenie. Dzięki uchwytowi na kleszczyki wraz z mocowaniem na klips będziesz mógł go przytroczyć do plecaka, torby paska czy dowolnego elementu odzieży podczas letniej wycieczki w plener. 

Kobieta z przymocowany kleszczołapkami do plecaka

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN6090010171788
Gwarancja24 miesiące
Ilość w paczce [szt.]1
Kod producentaClipBoxRed
KolorCzerwony
MarkaH3D France
Materiał korpusuPolimerowy
ProducentH3D France

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kleszczołapki Tick Twister ClipBox - Red