Strzelba Umarex HDX 68 RAM Home Defense Shotgun Pump Action

T4E
001017399

Strzelba-marker od renomowanego, niemieckiego producenta firmy Umarex. Jej masywny wygląd i świetne właściwości dostarczą wiele mocnych wrażeń podczas strzelania. Magazynek mieści w swoim wnętrzu 16 kul w kalibrze .68 cala.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.4746
  • Marka: T4E
  • Kaliber [cal]: .68
  • Prędkość początkowa [m/s]: 105
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 799,00 zł
DostępnyDostępny
001017399
strzelba

Strzelba RAM T4E HDX 68 CO2

Marker RAM o imponującym wyglądzie i unikatowym designie. Strzelba RAM T4E HDX 68 to budząca respekt broń w kalibrze .68 dostępna bez zezwoleń ze względu na energię strzału nieprzekraczającą 16 J. Zaopatrzono ją w pełni metalowy, wytrzymały korpus oraz kolbę z tworzywa sztucznego. W połączeniu z hamulcem wylotowym na końcu lufy otrzymujemy masywną, ważącą ok. 3 kg strzelbę o intuicyjnej obsłudze. Świetnym rozwiązaniem jest również zastosowanie w jej konstrukcji dwóch szyn montażowych umożliwiających opcjonalne użycie akcesoriów w postaci latarki, celownika laserowego czy kolimatora.

Sprawdź, jak Strzelba RAM T4E HDX 68 CO2 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły strzelby RAM Umarex T4E HDX 68 CO2. Dowiedz się więcej i poznaj jej najważniejsze cechy oglądając poniższy materiał wideo.

bezpieczeństwo

Zasilanie CO2 i magazynek

Strzelba RAM T4E HDX 68 zasilana jest za pomocą dwóch kapsuł CO2 o wadze 12 gramów każda. Gniazdo zasilania znajduje się w kolbie, a zużyte kapsuły można wymienić szybko i bezproblemowo. Dużą zaletą tego modelu jest fakt, że dzięki systemowi szybkiego przekłuwania strzelba może być przechowywana przez wiele miesięcy w trybie gotowości. Do przebicia kapsuł wystarczy lekkie uderzenie w tył kolby. Po tym wskaźnik ciśnienia pokaże, czy marker jest gotowy do strzału.

Strzelba RAM T4E HDX 68 CO2 bok

wydajność

Szeroki wybór kul do użycia

Magazynek markera mieści w swoim wnętrzu 16 kul. To, co może imponować, to liczba rodzajów kul możliwych do użycia ze strzelbą RAM T4E HDX 68. Zależnie od przyjętego scenariusza mogą to być np. kule gumowe, gumowo-metalowe, z farbą czy z proszkiem. Przeładowanie przed każdym kolejnym strzałem odbywa się za pomocą ruchu łoża, które uruchamia mechanizm wprowadzający kolejną kulkę do komory. Jest to sprawdzone rozwiązanie powszechnie stosowane w prawdziwej broni tego typu.

Strzelba RAM T4E HDX 68 CO2 skos

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.4746
MarkaT4E
Kaliber [cal].68
Prędkość początkowa [m/s]105
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Rodzaj napęduCO2 12g x2
PrzeładowanieManualne
Rodzaj amunicjiKule .68 cala
Pojemność magazynka [szt.]16
System spustowySingle Action
BezpiecznikManualny
Szyna akcesoryjnaTak
Przyrządy celowniczeŚwiatłowodowa muszka i regulowana szczerbinka
Materiał korpusuTworzywo sztuczne
Długość [mm]896
Waga [g]3055
Informacje dodatkoweŚwiatłowodowa muszka, System szybkiego przebicia kapsuły, Chowane narzędzie do ładowania i rozładowywania magazynka, Uchwyt pistoletowy AR-15, Ramowa kolba
EAN4000844739445
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie