Krótkofalówki MIDLAND G7 PRO 2 szt.

001017531

MIDLAND G7 PRO 2 szt., to nowoczesne i niezawodne krótkofalówki. Dzięki szeregowi funkcji znakomicie sprawdzą się jednakowo w profesjonalnym użyciu, jak i podczas rekreacyjnych wypraw terenowych. Dodatkowo są one dopuszczone w Polsce oraz w Europie i możesz korzystać z nich bez opłat i dodatkowych dokumentów.

  • EAN: 8011869201943
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: G7 PRO KOMPL
  • Marka: Midland
  • Producent: Midland
  • Rodzaj zasilania: Akumulator
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 449,00 zł Regular Price 499,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001017531
nowość

Krótkofalówki MIDLAND G7 PRO 2 szt.

MIDLAND G7 PRO 2 szt. to nowoczesne i przy tym niezawodne krótkofalówki działające w dwóch przedziałach częstotliwości, LPD 443 MHz oraz PMR 446 MHz. Dzięki temu możesz bez przeszkód używać ich w Polsce, jak i w innych krajach Europejskich bez uiszczania opłat. Co ważne, współpracują one ze wszystkim aktywnymi, elektronicznymi ochronnikami słuchu Peltor przy użyciu specjalnego, opcjonalnego kabla. Świetnie sprawdzą się jednakowo podczas zawodów strzeleckich, jak i aktywnego odpoczynku w plenerze. W zestawie otrzymujesz także 2-miejscową ładowarkę oraz 2 akumulatory.

Mikrofalówki MIDLAND G7 PRO 2 szt. pełny zestaw

Zasilanie i spory zasięg

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej obudowy z wytrzymałego materiału, krótkofalówki można zasilać przy użyciu akumulatorów NiMH, baterii alkaicznych, akumulatorów R6, jak i opcjonalnego akumulatora PB-PRO Li-Ion o pojemności 1200 mAh. Ponadto wykorzystanie długiej anteny umożliwia swobodną komunikację nawet do 5 kilometrów na otwartej przestrzeni. W terenie zabudowanym zasięg ten zmniejszy się do około 2 kilometrów.

Pracownik ochrony rozmawiający przez krótkofalówkę
worek

Nowoczesny design i liczne funkcje

Cechą wyróżniającą krótkofalówki MIDLAND G7 PRO jest nowoczesny design oraz szerszy i przede wszystkim wyraźniejszy ekran LCD. Warto zwrócić uwagę na funkcję podwójnego PTT, która umożliwia transmisję wysokiej jakości przy niskim poborze mocy, dzięki czemu żywotność baterii jest większa. Dodatkowe funkcje, jakie posiadają te krótkofalówki to między innymi: alarm wibracyjny, sygnał rozładowania baterii, automatyczna blokada szumów, skaner, roger beep, vox oraz 38 tonów CTCSS5.

Krótkofalówki MIDLAND G7 PRO 2 szt. prezentacja produktu

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN8011869201943
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaG7 PRO KOMPL
MarkaMidland
ProducentMidland
Rodzaj zasilaniaAkumulator
Waga [g]123
Zasięg maksymalny [m]5000

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krótkofalówki MIDLAND G7 PRO 2 szt.