Ochronnik słuchu 3M PELTOR ComTac XPI Black

001017542

W czasie strzelania czy to na strzelnicy, czy podczas polowania należy odpowiednio zadbać o to, aby nie uszkodzić sobie słuchu. Dzięki ochronnikom słuchu Peltor ComTac XPI Czarny masz możliwość zadbać o ten aspekt, by móc skupić się jedynie na aktualnym zadaniu.

  • Kolor: Czarny
  • EAN: 7318640063938
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: MT20H682FB-02 SV
  • Marka: 3M
  • Producent: 3M
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 949,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001017542
nowość

Ochronnik słuchu 3M PELTOR ComTac XPI Black

ComTac XPI w kolorze czarnym to solidne i sprawdzone taktyczne słuchawki od cenionej marki Peltor. Zaprojektowano je z myślą o personelu wojskowym, tak aby poprawić ich świadomość otoczenia przy jednoczesnym umożliwieniu prowadzenia dwukierunkowej komunikacji w hałaśliwych warunkach. Gwarantują one tłumienie na poziomie wynoszącym 28 dB. Ponadto ich nowoczesne i ergonomiczne wykonanie sprawia, że znakomicie będą współpracować z większością hełmów, okularów, a także z różnym rodzajem broni. Świetnie sprawdzą się przede wszystkim w trakcie treningów taktycznych na strzelnicy.

Sprawdź, jak Ochronnik słuchu 3M PELTOR ComTac XPI Black wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Funkcje

Duża ilość funkcji

To, co wyróżnia model ComTac XPI na tle innych odpowiedników, jest zastosowanie licznych, niezwykle przydatnych funkcji. Wyposażono go między innymi w regulację balansu między lewą, prawą słuchawką oraz korektor dźwięku. Ponadto posiada regulację głośności poprzez przyciski znajdujące się w jednej z czasz. Warto też wspomnieć, że słuchawki po wyłączeniu zapamiętują ostatnio użyte ustawienia. Dzięki temu nie będziesz musiał po każdej skończonej sesji na nowo ich ustawiać. Dodatkową i bardzo ciekawą funkcją jest tryb zatyczek. Dostosowuje on działanie elektroniki, tak abyś dalej miał świadomość sytuacyjną.

Mężczyzna strzelający z pistoletu na strzelnicy w ochronnikach słuchu

Zasilanie

Zasilanie i czas pracy słuchawek 3M Peltor ComTac XPI Green

Nauszniki ochronne 3M Peltor ComTac XPI Green do prawidłowego działania wykorzystują dwie baterie typu R03 AAA 1,2 - 1,5 V. Czas działania na jednym zestawie sięga aż do 200 godzin. Dodatkowo w celu zaoszczędzenia energii, ochronniki po upływie 2 godzin bezczynnego działania wyłączają całą elektronikę. Należy też zaznaczyć, że jeśli poziom naładowania będzie już zbyt niski, użytkownik zostanie poinformowany o tym specjalnym sygnałem. Ponadto temperatura pracy słuchawek wynosi od -40°C do nawet +50°C.

Żołnierz w ochronnikach słuchu na treningu strzeleckim

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący przebieg szkolenia od podstaw ze strzelectwa dynamicznego w Grom Academy. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowany przez nas materiał.

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN7318640063938
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaMT20H682FB-02 SV
Marka3M
Producent3M
Regulowany pałąkTak
Wyciszenie28 dB

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ochronnik słuchu 3M PELTOR ComTac XPI Black