Wieczna zapałka Bushmen

001017738

Wygodne i funkcjonalne połączenie zapalniczki benzynowej wraz z krzesiwem. Prosty w użyciu gadżet survivalowy działający na zasadzie zapałki, który sprawdzi się w niejednej sytuacji.

  • Kolor: Srebrny
  • EAN: 2120497514069
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: BU PEMA
  • Marka: Bushmen
  • Producent: Bushmen
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 29,99 zł Regular Price 49,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001017738
moc

Wieczna zapałka Bushmen

Praktyczne połączenie benzynowej zapalniczki, krzesiwa oraz zapałki od survivalowej marki Bushmen. Jest wygodna w przenoszeniu oraz użyciu. Świetnie sprawdzi się np. przy rozpalaniu ogniska, kuchenki turystycznej, czy zapalaniu świeczki. Gwarantuje jasny, duży płomień jak w przypadku użycia dobrej jakości zapalniczki benzynowej. Krzesiwo umieszczono na jednym z boków. Jest to wodoodporna draska, która w przypadku, gdy w zbiorniczku skończy się benzyna, będzie alternatywnym źródłem ognia. Wieczna zapałka zbudowana jest ze stalowej rurki na końcu której znajduje się bawełniany knot oraz iskrownik. Na drugim końcu umiejscowiono gwintowaną zakrętkę, którą zamyka się zbiorniczek na benzynę. Sam zbiorniczek wypełniony jest bawełną, w którą wsiąka benzyna. Takie rozwiązanie zapobiega wylewaniu się jego zawartości, nawet gdy otwarty zbiorniczek zostanie wywrócony.

Wieczna zapałka Bushmen

nowość

Praktyczne rozwiązanie dla fanów bushcraftu i survivalu

Zapałka, wraz z knotem zanurzona jest w benzynie, dzięki czemu jest natychmiastowo gotowa do użycia. Wystarczy odkręcić nakrętkę, wyjąć zapałkę ze zbiorniczka z benzyną i wzniecić iskrę energicznie pocierając iskrownikiem o krzesiwo, co spowoduje zapłon. W tym miejscu należy zwrócić uwagę na to, aby paliły się opary benzyny a nie sam knot, co może mieć miejsce w przypadku, gdy zbyt długo utrzymujemy płomień na zapałce. Pozwoli to na wydłużenie jego żywotności. Wieczna zapałkę wyposażono także w niewielki karabinek, który pozwali na wygodne przenoszenie i doczepienie jej np. do kluczy.Wieczna zapałka brelok

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorSrebrny
EAN2120497514069
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaBU PEMA
MarkaBushmen
ProducentBushmen

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wieczna zapałka Bushmen