Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy Tickless Run UV Yellow

001018059

Ultradźwiękowe urządzenie chroniące przed kleszczami zapewniające doskonałą ochronę przed insektami jak pchły czy kleszcze. Niewielkie urządzenie działa bez udziału substancji chemicznych mogących działać toksycznie. Tickless RUN UV Yellow emituje impulsy ultradźwiękowe o częstotliwości 40 kHz. Impulsy te blokują narząd Hallera, przez co insekt nie może namierzyć ofiary.

  • Producent: Tickless
  • Kod producenta: RUN01UV
  • Marka: Tickless
  • Zasięg maksymalny [m]: 2.50
  • Rodzaj zasilania: Akumulator
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
189,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001018059
łatwa obsługa

Ultradźwiękowe urządzenie chroniące przed kleszczami

Prezentujemy ultradźwiękowe urządzenie chroniące przed kleszczami Tickless RUN UV w kolorze żółtym, któryezaprojektowano głównie z myślą o miłośnikach biegania. Montowane jest bezpośrednio do sznurówki buta, a dzięki ultralekkiej konstrukcji nie będzie przeszkadzać podczas biegania. Co więcej, obudowa urządzenia jest odporna na drobne zachlapania oraz wyposażono ją w funkcję nocnej lokalizacji.

Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy Tickless RUN UV Yellow widok od boku

regulacja

Zasada działania Tickless RUN

Kleszcze lokalizują potencjalnego żywiciela, korzystając między innymi z tzw. narządu Hallera. Narząd ten znajdującego się na końcu ich odnóży, którymi przyczepiają się do ofiary. Poprzez emisję ultradźwięków o częstotliwości 40 kHz, urządzenie blokuje działanie tego narządu, uniemożliwiając kleszczom prawidłowe namierzenie ofiary. Aby urządzenie działało prawidłowo nie wolno go zakrywać, ponieważ utrudnia to rozchodzenie się ultradźwięków. Po zamoczeniu lub zabrudzeniu powinno się je osuszyć bądź oczyścić, aby przywrócić jego pełną sprawność.

Kleszcz na skórze człowieka

wydajność

Skuteczne działanie

Emitując odpowiednią częstotliwość fali, Tickless RUN UV Yellow uniemożliwia przejście pajęczakom na naszą skórę. Jednocześnie odstraszacz jest całkowicie nieszkodliwy dla ludzi oraz zwierząt. Skuteczny zasięg działania urządzenia sięga 2,5 metra, dzięki czemu doskonale będzie Cię chronił podczas wielu sesji treningowych na świeżym powietrzu.

Tickless RUN UV Yellow widok w pionie

bateria

Mocna bateria oraz bezpieczeństwo

Tickless RUN UV Yellow został wyposażony w akumulator litowo-jonowy o dużej ilości cykli naładowań. Sam proces naładowania następuje poprzez dołączony do zestawu kabel micro USB. W pełni naładowany akumulator wystarcza na około 20 dni użytkowania. Co ważne Tickless jest całkowicie bezpieczny zarówno dla użytkownika, jak i środowiska. Urządzenie nie zawiera bowiem żadnych szkodliwych substancji chemicznych. Dzięki temu mogą z niego korzystać jednakowo małe dzieci, kobiety w ciąży czy osoby starsze.

Odstraszacz tickless RUN UV Yellow

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły środków do odstraszania owadów. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentTickless
Kod producentaRUN01UV
MarkaTickless
Zasięg maksymalny [m]2.50
Rodzaj zasilaniaAkumulator
Gwarancja24 miesiące
Klasa odpornościIP13

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto