Fotopułapka kamera leśna TOPHUNT HC300M GSM

001018127

Kompaktowa fotopułapka w maskujących barwach pozwalająca na monitorowanie ruchu w różnych warunkach terenowych. Sprawdzi się tak samo dobrze w lesie np. przy kontrolowaniu nocnej aktywności zwierząt, jak i do zabezpieczania różnych obiektów przed niepożądanym wtargnięciem przez osoby nieautoryzowane.

  • Producent: Tophunt
  • Kod producenta: HC300M
  • Marka: Tophunt
  • Obiektyw: F = 3.1
  • Ekran: LCD
  • Rodzaj zasilania: 8x akumulator AA, DC 9V
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 329,00 zł Regular Price 399,00 zł
DostępnyDostępny
001018127
nowość

Fotopułapka kamera leśna TOPHUNT HC300M GSM

W pełni dopracowana, pełna przydatnych funkcji fotopułapka. Czujnik typu PIR ma zasięg do 20 metrów i kąt detekcji wynoszący ok. 100 stopni. Dzięki wbudowanej antenie GSM dużego zasięgu działającej w pasmach 850/900/1800/1900MHz obsługuje wszystkich polskich operatorów telefonicznych. Urządzenie wymaga karty SIM obsługującej sieć 2G (tzw. starterty internetowe nie będą działać). Po zainstalowaniu karty SIM natychmiast po wykryciu ruchu urządzenie wyśle na ustalony nr komórkowy lub adres e-mail wiadomość z wykonaną fotografią. Dodatkowo wykonane zdjęcia i filmy zapisują się od razu na karcie pamięci microSD o pojemności do 32 GB (brak w zestawie). W razie potrzeby użytkownik może zażądać w każdej chwili przesłania zdjęcia w postaci wiadomości nawet w przypadku, gdy nie przyszło żadne powiadomienie o detekcji ruchu. Takie rozwiązanie pozwala stale monitorować stan faktyczny nawet w przypadku braku zdarzeń, które mogą wyzwolić alarm. Urządzenie konfiguruje się przez program na PC, a szczegóły konfiguracji krok po kroku są opisane w dołączonej instrukcji. Sterowanie urządzeniem może odbywać się przy pomocy komend wysyłanych przez wiadomości SMS, ustawieniami ręcznymi w urządzeniu oraz zdalnie poprzez komputer.

Sprawdź, jak Fotopułapka kamera leśna TOPHUNT HC300M GSM wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wydajność

Wysoka jakość zdjęć i filmów oraz zasilanie

Wykonywane zdjęcia i nagrywane filmy przez urządzenie charakteryzują się wysoką rozdzielczością pozwalającą na bezproblemową identyfikację obiektu, który wywołał uruchomienie czujnika. Jest to możliwe dzięki 40 diodom 940nm BLACK działającym w podczerwieni niewidocznej dla oczu ludzi i zwierząt. Fotopułapka najlepiej sprawdzi się w terenie leśnym do obserwacji zwierząt, tropienia kłusowników, czy złodziei drewna, gdyż barwy jej obudowy zostały dostosowane do środowiska leśnego i dobrze maskują urządzenie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać je także do zabezpieczenia np. terenu budowy, czy ogródków działkowych. Dzięki wodoszczelności oraz doświetlaniu obrazu diodami na podczerwień urządzenie może pracować w każdych warunkach. Za zasilanie odpowiada 8 sztuk akumulatorków AA. W zależności od ilości wzbudzeń, jakości sygnału GSM oraz czasu użycia podświetlenia IR fotopułapka może działać na nich do 6 miesięcy. Istnieje także możliwość ciągłej pracy urządzenia po podpięciu zewnętrznego źródła energii poprzez złącze zasilania 9V.

Fotopułapka kamera leśna TOPHUNT HC300M GSM

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentTophunt
Kod producentaHC300M
MarkaTophunt
ObiektywF = 3.1
EkranLCD
Rodzaj zasilania8x akumulator AA, DC 9V
Kątowe pole widzenia [w stopniach]100
Ilość czujników ruchu1
Maksymalny zasięg działania czujnika ruchu [m]20
Maksymalna rozdzielczość zdjęć4608x3456px, 16 Mpix
Maksymalna rozdzielczość filmów1440x1080, 15 klatek/s
Zapis filmów z dźwiekiemTak
Temperatura pracy [°C]od -30°C do 70°C
Szerokość [mm]88
Wysokość [mm]145
Waga [g]300
EAN5902659170385