Ochronnik słuchu 3M PELTOR WorkTunes Pro FM

3M
001018157

Słuchawki ochronne, która poza spełnianiem funkcji ochrony słuchu są w stanie dostarczyć także rozrywkę z racji wbudowanej anteny FM. Takie rozwiązanie z pewnością uprzyjemni czas pracy i pozwoli na chociaż odrobinę relaksu.

  • Kolor: Czarny
  • EAN: 4054596123281
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: HRXS220A
  • Marka: 3M
  • Materiał wykonania: ABS
Przewiń do pełnej specyfikacji
419,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001018157
nowość

Ochronnik słuchu 3M PELTOR WorkTunes Pro FM

Pasywny model ochronników słuchu z wbudowanym radiem FM zapewniający skuteczne tłumienie hałasu do poziomu 32 dB. Pozwala to na ochronę narządu słuchu w środowisku pracy, w którym występuje długotrwały, uciążliwy i szkodliwy dla zdrowia hałas. Szeroki pałąk z miękką podbitką równomiernie rozkłada nacisk słuchawek na głowę. Miękkie poduszki uszczelniające wypełnione płynem dodatkowo zwiększają wygodę podczas korzystania z nich, nie męcząc swojego użytkownika nawet po wielu godzinach nieprzerwanego używania. Słuchawki zasilane są przez dwie standardowe baterie AA (dołączone w komplecie).

Sprawdź, jak Ochronnik słuchu 3M PELTOR WorkTunes Pro FM wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
Funkcje

Wbudowany odbiornik FM z pamięcią stacji

Rozwiązaniem, które niewątpliwe umila nawet długą i monotonną pracę jest wbudowane w słuchawki radio FM. Dzięki funkcji automatycznego wyszukiwania stacji można w szybki sposób znaleźć tę ze swoją ulubioną muzyką lub audycją. Oprócz tego słuchawki mają pamięć tej ostatnio wybranej, więc nie trzeba tego robić za każdym razem. Zostały one zaprojektowane dla osób pracujących w przemyśle, leśnictwie, rolnictwie, przy koszeniu trawników, strzyżeniu żywopłotów, czy po prostu realizujących swoje hobby.

Mężczyzna w słuchawkach Pro Fm

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN4054596123281
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaHRXS220A
Marka3M
Materiał wykonaniaABS
Producent3M
Waga [g]351
Wyciszenie32 dB

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto