Urządzenie odstraszające Thermacell MR450 Black

001018887

Zamknięte w wytrzymałym korpusie urządzenie odstraszające komary i meszki. Jest ono w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska. Można je w każdej chwili włączyć i wyłączyć, dzięki czemu podstawowy zestaw może wystarczyć na wiele dni ochrony przed uciążliwymi insektami.

  • Producent: Thermacell
  • Kod producenta: TH-MR450
  • Marka: Thermacell
  • Rodzaj substancji: Płyn
  • Czas pracy [h]: 12
  • Kolor: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 209,99 zł Regular Price 259,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001018887
nowość

Urządzenie odstraszające Thermacell MR450 Black

Nie wydzielające żadnego zapachu, skuteczne urządzenie odstraszające komary i meszki, które potrafią być prawdziwym utrapieniem w sezonie letnim. Sprawdzi się idealnie podczas aktywności na świeżym powietrzu. Jest to produkt zaprojektowany dla wędkarzy, ogrodników, myśliwych, fanów survivalu, czy miłośników relaksu na świeżym powietrzu we własnym ogródku lub na działce. Urządzenie w miejscu uruchomienia tworzy strefę wolną od komarów i meszek obejmującą obszar 20m². By mieć pewność, że znajdujemy się w zasięgu jego działania, dodatkowo zostało ono wyposażone we wskaźnik strefy ochronny ZoneCheck. Działa on niezależnie, a za jego zasilanie odpowiada bateria CR2032.

Urządzenie odstraszające Thermacell MR450 Black

mechanizm

Zasada działania i elementy zestawu

Dzięki podgrzewaniu nasączonej maty urządzenie uwalnia środek aktywny – d-aletrynę. Substancja ta, która naturalnie występuje w chryzantemach, skutecznie trzyma komary na dystans tworząc „ochronną bańkę” odstraszającą je. Środek ten występujący naturalnie w środowisku jest całkowicie bezpieczny i niewyczuwalny dla człowieka. Wraz z samym urządzeniem otrzymasz trzy wymienne maty odstraszające (każda działa przez 4 godziny) oraz jeden kartridż z butanem, który działa przez 12 godzin.

Urządzenie odstraszające Thermacell MR450 Black zestaw

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentThermacell
Kod producentaTH-MR450
MarkaThermacell
Rodzaj substancjiPłyn
Czas pracy [h]12
KolorCzarny
EAN5907222165263
Gwarancja24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto