Urządzenie odstraszające Thermacell Patio Shield Red

001018889

Zamknięte w eleganckiej i wytrzymałej obudowie urządzenie odstraszające wszystkie gatunki komarów, również te egzotyczne. Jest ono w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska. Można je w każdej chwili włączyć i wyłączyć, dzięki czemu podstawowy zestaw może wystarczyć na wiele dni ochrony przed tymi uciążliwymi insektami.

  • Producent: Thermacell
  • Kod producenta: TH-PATIO C
  • Marka: Thermacell
  • Rodzaj substancji: Płyn
  • Czas pracy [h]: 12
  • Kolor: Czerwony
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 94,99 zł Regular Price 189,00 zł
DostępnyDostępny
001018889
nowość

Urządzenie odstraszające Thermacell Patio Shield Red

Bezzapachowe, skuteczne i eleganckie w swoim wyglądzie urządzenie odstraszające komary, które potrafią być prawdziwym utrapieniem w sezonie letnim. Sprawdzi się idealnie podczas aktywności na świeżym powietrzu, na tarasie lub balkonie, czy podczas wykonywania prac w ogrodzie. Urządzenie w miejscu uruchomienia tworzy strefę wolną od komarów obejmującą obszar 20m². Pełen efekt działania osiąga już po 10 - 15 minutach od uruchomienia. Wkłady do niego możesz przechowywać wewnątrz obudowy, dzięki czemu będą one zawsze pod ręką gotowe do użycia.

Urządzenie odstraszające Thermacell Patio Shield Red wnętrze

mechanizm

Zasada działania i elementy zestawu

Dzięki podgrzewaniu nasączonej maty urządzenie uwalnia środek aktywny – d-aletrynę. Substancja ta, która naturalnie występuje w chryzantemach, skutecznie trzyma komary na dystans tworząc „ochronną bańkę” odstraszającą je. Środek ten występujący naturalnie w środowisku jest całkowicie bezpieczny i niewyczuwalny dla człowieka. Wraz z samym urządzeniem otrzymasz trzy wymienne maty odstraszające (każda działa przez 4 godziny) oraz jeden kartridż z butanem, który działa przez 12 godzin.

Urządzenie odstraszające Thermacell Patio Shield Red zestaw

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentThermacell
Kod producentaTH-PATIO C
MarkaThermacell
Rodzaj substancjiPłyn
Czas pracy [h]12
KolorCzerwony
EAN5907222165119
Gwarancja24 miesiące