Airsoft Pistolet EMG Archon Type B - Black

Archon Firearms
001018945

Replika pistoletu Glock z korpusem wykonanym z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Prezentowany model wyposażono w napęd na green gas, system BAX, Blowback i magazynek low cap o pojemności 15 kulek.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 193
  • EAN: 6517080008412
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kaliber [mm]: 6
Przewiń do pełnej specyfikacji
999,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001018945
pistolet

Airsoft Pistolet EMG Archon Type B - Black

Replika airsoft wzorowana na pistolecie Glock. Jej korpus wykonano z wytrzymałego polimeru. Celowanie z pistoletu odbywa się za pomocą mechanicznych przyrządów w postaci światłowodowej muszki oraz szczerbinki. Takie rozwiązanie ułatwia zgrywanie przyrządów w warunkach słabego oświetlenia. Profilowana rękojeść o antypoślizgowej fakturze pozwala na pewny chwyt i łatwą kontrolę broni podczas dynamicznej rozgrywki. Szyna RIS 22 mm umieszczona pod lufą pozwala na montaż dodatkowych akcesoriów w postaci np. latarki taktycznej, czy celownika laserowego. Pistolet ma długość 193 mm i waży 700 gram.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet EMG Archon Type B – Black wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

bezpieczeństwo

Mechanizm działania

Realizmu strzelania z EMG Archon Type B dodaje system Blow back odpowiedzialny za wprawianie w ruch zamka po każdym oddanym strzale. Po wyczerpaniu amunicji w magazynku zamek zostaje w tylnym położeniu tak samo, jak ma to miejsce w palnych oryginałach. Oprócz tego rozwiązania znajdziemy tutaj także regulowany system BAX będący tak naprawdę ulepszoną wersją systemu Hop-up odpowiedzialnego za podkręcanie kulek i nadawanie im przez to stabilniejszego lotu. Dzięki temu Twoje strzały będą celniejsze i osiągną lepszą powtarzalność. Prezentowany model pistoletu zaopatrzono w wydajny napęd na green gas oraz magazynek rzędowy mieszczący w swoim wnętrzu 15 plastikowych kulek w standardowym kalibrze 6 mm. Wystrzelona kulka osiąga prędkość początkową na poziomie 300 fps.

Airsoft Pistolet EMG Archon Type B - Black

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący porównanie replik ASG zasilanych na Green Gas i CO2. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowane przez nas porównanie zalet i wad obu tych typów, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]193
EAN6517080008412
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Kaliber [mm]6
Kod producentaAR-TB0100
MarkaArchon Firearms
Materiał korpusuPolimerowy
Napięcie akumulatora1
Pojemność magazynka [szt.]15
ProducentCybergun
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]90
Rodzaj amunicjiKulki BB 6 mm
Rodzaj magazynkaLow-cap
Rodzaj napęduGreen Gas
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]700

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet EMG Archon Type B - Black