Airsoft Pistolet Cybergun Colt 1911 Metal

001018982

Replika kultowego, amerykańskiego pistoletu półautomatycznego cieszącego się niesłabnącą popularnością już od ponad 100 lat. Prezentowany model wyposażono w napęd na sprężone CO2, system BAX, blow-back oraz magazynek o pojemności 17 kulek.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 180512
  • Marka: Colt
  • Kaliber [mm]: 6
  • Prędkość początkowa [m/s]: 100
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
579,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001018982
pistolet

Airsoft Pistolet Cybergun Colt 1911 Metal

Replika jednego z najbardziej rozpoznawalnych pistoletów półautomatycznych na świecie - Colta 1911. Dla jeszcze dokładniejszego odwzorowania pierwowzoru zarówno jej szkielet, jak i zamek wykonano w całości z metalu. Dodatkowo na replikę naniesiono oznaczenia modelu, serii i kalibru tak samo jak w prawdziwej broni produkowanej na licencji. Celowanie z pistoletu odbywa się za pomocą mechanicznych przyrządów w postaci standardowej muszki i szczerbinki. Przed niekontrolowanym wystrzałem chroni bezpiecznik skrzydełkowy umieszczony w tylnej części tuż pod zamkiem oraz bezpiecznik chwytowy. Długość całkowita repliki wynosi 220 mm, a jej waga to 976 gram.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Cybergun Colt 1911 Metal wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

bezpieczeństwo

Zasada działania

Prezentowany model repliki w zgodzie z prawdziwą bronią został wyposażony w system spustowy Single Action (SA). Pozwala on na oddawanie strzałów poprzez odciągnięcie kurka i naciśnięcie z niewielką siłą spustu. Źródłem zasilania repliki jest kapsuła CO2 12 g., która napędza także system blow-back odpowiedzialny za wprawianie w ruch zamka. Zastosowanie tego mechanizmu dodaje realizmu podczas korzystania z tego pistoletu i sprawia wiele frajdy. Wystrzelona kulka osiąga prędkość wylotową na poziomie 328 fps, co przekłada się na jej zasięg skuteczny wynoszący 35 metrów. Taki zasięg pomaga osiągnąć system BAX, który tak naprawdę jest ulepszonym systemem hop-up odpowiedzialnym za podkręcanie kulek w momencie, gdy opuszczają one lufę repliki. Przekłada się to na jej lepszy zasięg i większą celność. Magazynek mieści  w swoim wnętrzu 17 plastikowych kulek w standardowym kalibrze 6 mm.

Airsoft Pistolet Cybergun Colt 1911 Metal

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący porównanie replik ASG zasilanych na Green Gas i CO2. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowane przez nas porównanie zalet i wad obu tych typów, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta180512
MarkaColt
Kaliber [mm]6
Prędkość początkowa [m/s]100
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Rodzaj napęduCO2 12 g
Napięcie akumulatora1
PrzeładowanieManualne
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
Rodzaj amunicjiKulki BB 6 mm
Rodzaj magazynkaRzędowy
Pojemność magazynka [szt.]17
Tryb ogniaPojedynczy
System spustowySingle Action
BezpiecznikManualny
Przyrządy celowniczeStałe
Materiał korpusuMetalowy
Długość [mm]220
Waga [g]976
Informacje dodatkoweRegulowany system BAX, Bezpiecznik skrzydełkowy oraz chwytowy, Licencjonowane oznaczenia, Maksymalny zasięg strzału do 35 metrów
EAN3559961805126
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto