Rewolwer hukowy Umarex RÖHM RG 56 kal. 6 mm Short FLOBERT

Röhm
001019460

Produkt dla osób pełnoletnich. Podczas zakupu poprosimy Cię o okazanie dowodu osobistego.

Rewolwer hukowy na naboje 6 mm Short. Skutecznie odstrasza dzikie zwierzęta oraz sygnalizuje głośnym hałasem nasze położenie. Dostępny jest bez zezwolenia, jednak do jego nabycia wymagane jest oświadczenie o pełnoletności.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 155
  • Długość lufy [mm]: 46
  • EAN: 4000844453327
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kaliber [mm]: 6
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 399,00 zł Regular Price 549,00 zł
DostępnyDostępny
001019460
rewolwer

Rewolwer hukowy Umarex RÖHM RG 56 kal. 6 mm Short FLOBERT

Umarex RÖHM RG 56 to broń alarmowa zasilana nabojami kal. 6 mm Short FLOBERT. Magazynek bębenkowy o pojemności 7 sztuk został umieszczony w szkielecie rewolweru wykonanym w całości z metalu, co przekłada się na jego realistyczną wagę i wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowym atutem tego modelu jest działająca jako wyrzutnik łusek oś obrotu bębna, która ułatwia późniejsze opróżnienie komór bębna z wystrzelanej amunicji hukowej. Profilowana rękojeść z okładzinami wykonanymi z tworzywa sztucznego jest wygodna i została wystylizowana w taki sposób, aby swoim wyglądem przypominać lakierowane drewno.  Rewolwer hukowy Umarex RÖHM RG 56 kal. 6 mm Short FLOBERT

gearbox

Mechanizm spustowy i dołączona nasadka na race

Mechanizm języka spustowego w RÖHM RG 56 pracuje w systemie Single Action/Double Action Only (SA/DA). W trybie SA można strzelać szybko z samonapinaniem kurka jedynie z lekkim oporem spustu na całej długości jego drogi. Napiąć kurek można przy użyciu drugiej ręki lub kciuka. Tryb DA oferuje możliwość oddania kliku szybkich strzałów jeden po drugim z samonapinaniem. W tym przypadku spust pokonuje całą długość swojej drogi. Do prezentowanego produktu dołączono także nasadkę do wystrzeliwania rac. Pozwala to na oddawanie efektownych strzałów na wiwat np. podczas Sylwestra lub innych imprez okolicznościowych.

Rewolwer hukowy Umarex RÖHM RG 56 kal. 6 mm Short FLOBERT skos

bezpieczeństwo

Możliwość stosowania i zasady nabycia

Rewolwery hukowe są skutecznym środkiem odstraszającym zwierzęta. Głośny wystrzał skutecznie odstraszy agresywnego psa, czy drapieżnika polującego na zwierzęta gospodarskie. Oprócz tego RÖHM RG 56 sprawdzi się także przy odstraszaniu napastnika próbującego nas zaatakować, czy okraść. Wystrzał z broni hukowej może go wystraszyć na tyle, że zacznie uciekać. Poza tym głośny hałas zwróci uwagę innych ludzi, dzięki czemu napastnik straci szansę na bezkarny atak na nas. 

Produkt wymaga oświadczenia o pełnoletności. Podczas kupna tego towaru, klient oświadcza, że ukończył 18 lat. Zakapturzony mężczyzna stojący nocą na ulicy spowitej mgłą

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]155
Długość lufy [mm]46
EAN4000844453327
Gwarancja24 miesiące
Kaliber [mm]6
Kod producenta722.02.25
MarkaRöhm
Pojemność magazynka [szt.]7
ProducentUmarex
Rodzaj amunicjiNabój 6 mm Flobert
System spustowySA/DA
Szerokość [mm]34
Waga [g]470
Wysokość [mm]108

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rewolwer hukowy Umarex RÖHM RG 56 kal. 6 mm Short FLOBERT